Na Národnom futbalovom štadióne odštartovali preteky v parkúrovom skákaní Danube Equestrian Festival

1919
https://www.euroequestrian.eu/
https://www.euroequestrian.eu/

8. – 11.6. 2023, Národný futbalový štadión

Parkúrové skákanie je elegantný a nádherný šport, ktorý je hodný obdivu. Prítomnosť na takomto podujatí je skutočným zážitkom, na ktorý sa nezabúda. Môžete sa tešiť na vynikajúce jazdecké výkony, súťaživú atmosféru, aj na vzrušujúce momenty, keď jazdci prekonávajú prekážky.

„Teším sa, že sa do nášho hlavného mesta vrátila tradícia parkúrového skákania. Podobné podujatia tu totiž historicky mali svoje miesto. Pre Bratislavu aj Bratislavský kraj to z môjho pohľadu znamená veľkú prestíž. Po úspešnej minuloročnej pilotnej edícii, ktorá sa konala na nábreží Dunaja, mení druhý ročník Danube Equestrian Festivalu svoju cieľovú lokáciu. Uskutoční sa na Národnom futbalovom štadióne, čo je bezpochyby jeden z najmodernejších športových stánkov na Slovensku. Verím, že toto atraktívne podujatie pritiahne množstvo divákov nielen z Bratislavy, ale aj zo širšieho okolia,“ povedal predseda Bratislavského kraja Juraj Droba.

Hlavnou súťažou bude CSIO 3* Nations Cup, ktorý predstavuje jednu z najdôležitejších a najnáročnejších jazdeckých súťaží. Tímy z rôznych krajín budú súťažiť v tomto prestížnom podujatí, čo prinesie ešte väčšiu intenzitu a rivalitu medzi jazdcami.

Preteky Pohár národov Longines EEF Series sa budú konať na novom Národnom futbalovom štadióne v Bratislave. Tento štadión je jedným z najprestížnejších športových zariadení na Slovensku a poskytuje ideálne prostredie pre takéto významné jazdecké podujatie.

Okrem samotných pretekov bude pre návštevníkov pripravený aj pestrý program. To zahŕňa spevácke vystúpenia a rôzne atrakcie, ktoré budú zaujímavé nielen pre jazdeckých fanúšikov, ale aj pre celú rodinu. Toto je skvelá príležitosť stráviť príjemný čas spolu so svojimi blízkymi a vychutnať si nielen jazdecké súťaže, ale aj rôznorodé zábavné podujatia.

Toto je príležitosť vychutnať si krásu jazdeckého športu a zároveň sa ponoriť do jedinečnej energie a atmosféry týchto jedinečných pretekov. Je skvelé, že organizátori rozhodli umožniť vstup zdarma, čo znamená, že viacerí ľudia budú mať príležitosť využiť túto ponuku a prísť si užiť tento špeciálny moment.

Ak máte záujem o parkúrové skákanie a chcete zažiť túto jedinečnú udalosť, neváhajte a využite túto príležitosť. Nechajte sa očariť eleganciou kráľovského športu a vychutnajte si výnimočný zážitok z parkúrového skákania na týchto exkluzívnych pretekoch.