Úvod Prihlasovanie na druhú dávku očkovania proti COVID-19

Prihlasovanie na druhú dávku očkovania proti COVID-19

Prihlasovanie na druhú dávku očkovania proti COVID-19

Na druhú dávku očkovania dostanete pozvánku v SMS a maili z NCZI. Príde vám automaticky, 10 týždňov (AstraZeneca) resp. 4 týždňov (Comirnaty/Pfizer) po prvej dávke. Na druhú dávku nie je potrebné sa prihlasovať znovu cez Čakáreň.

Vo veľmi zriedkavých prípadoch však k poslaniu SMS nedôjde, alebo sa vyskytne iná prekážka. Záleží nám na tom, aby Vám neušlo očkovanie druhou dávkou vakcíny proti ochoreniu COVID-19. Tento formulár je určený Vám ak patríte do jednej z týchto kategórií:

  1. Od očkovania prvou dávkou vakcíny AstraZeneca uplynulo viac ako 10 týždňov (a prešiel bezprostredne nasledujúci víkend) a nedostali ste pozvánku na druhú dávku.
  2. Od očkovania prvou dávkou vakcíny Pfizer uplynuli viac ako 4 týždne (a prešiel bezprostredne nasledujúci víkend) a nedostali ste pozvánku na druhú dávku.
  3. Chcete sa dať zaočkovať skôr/neskôr ako uplynula nastavená 10- resp. 4-týždňová lehota na druhú dávku vakcíny. V tomto prípade je potrebné, aby ste uviedli relevantné medicínske príp. iné zdôvodnenie, ktoré bude individuálne posúdené.

Registrácia je jednoduchá. Záujemcovia o očkovanie druhou dávkou vakcíny AstraZeneca alebo Comirnaty/Pfizer vyplnia svoje osobné údaje a tiež informácie o dátume a mieste zaočkovania prvou dávkou. Následne Vás bude Bratislavský samosprávny kraj pozývať na očkovanie druhou dávkou do niektorého z očkovacích miest Bratislavského samosprávneho kraja. O presnom termíne budú očkovanci informovaní prostredníctvom SMS správy, e-mailom alebo telefonicky.

NEPREHLIADNITE: Termíny na druhé dávky v danom týždni prideľujeme až po tom, ako NCZI pošle SMSky na aktuálny týždeň, aby sme sa nedostali do zmätočného konfliktu s termínmi pridelenými štátom. Keď žiadateľ nie je v zozname ľudí, ktorých pozvalo NZCI, môže prísť na rad pozvánka od nás. Pozvánky z NCZI chodia zvyčajne v stredu, takže pozvánky od nás chodia zvyčajne v stredu večer/štvrtok na Astru, a v piatok na Pfizer.

Upozornenie

Na očkovanie je potrebné priniesť potvrdenie o zaočkovaní prvou dávkou.

Bezpečnostný kód:
security code
Prosím, zadajte bezpečnostný kód:

Submit