Úvod Prihlasovanie na druhú dávku očkovania proti COVID-19

Prihlasovanie na druhú dávku očkovania proti COVID-19

Prihlasovanie na druhú dávku očkovania proti COVID-19

Na druhú dávku očkovania AstraZenecou dostanete pozvánku v SMS z NCZI. Príde vám automaticky, 10 týždňov po prvej dávky. Na druhú dávku nie je potrebné sa prihlasovať znovu cez Čakáreň.

Vo veľmi zriedkavých prípadoch však k poslaniu SMS nedôjde, alebo sa vyskytne iná prekážka. Záleží nám na tom, aby Vám neušlo očkovanie druhou dávkou vakcíny proti ochoreniu COVID-19. Tento formulár je určený Vám ak patríte do jednej z týchto kategórií:

  1. Od očkovania prvou dávkou vakcíny AstraZeneca uplynulo viac ako 10 týždňov (a prešiel bezprostredne nasledujúci víkend) a nedostali ste pozvánku na druhú dávku.
  2. Dostali ste pozvánku na druhú dávku, ale nevyhovoval Vám termín.
  3. Chcete sa dať zaočkovať skôr/neskôr ako uplynula nastavená 10-týždňová lehota na druhú dávku AstraZeneca. V tomto prípade je potrebné, aby ste uviedli relevantné medicínske príp. iné zdôvodnenie, ktoré bude individuálne posúdené.

Registrácia je jednoduchá. Záujemcovia o očkovanie druhou dávkou vakcíny AstraZeneca vyplnia svoje osobné údaje a tiež informácie o dátume a mieste zaočkovania prvou dávkou. Následne Vás bude Bratislavský samosprávny kraj pozývať na očkovanie druhou dávkou do očkovacieho centra v Národnom futbalovom štadióne alebo v Poliklinike Karlova Ves. O presnom termíne budú očkovanci informovaní prostredníctvom SMS správy, e-mailom alebo telefonicky.

Upozornenie

Na očkovanie je potrebné priniesť potvrdenie o zaočkovaní prvou dávkou.

Odoslať registráciu