Otvorili sme očkovacie miesto v Auparku (VIDEO)

22676

Od soboty 16. októbra sa môžete zaočkovať aj v bratislavskom Auparku, na výber máte dve vakcíny.

Okrem výjazdov, ktoré robíme do obcí v regióne, je to ďalší spôsob, ako vám chceme očkovanie priblížiť. Popri nakupovaní či návšteve banky sa tak pohodlne a rýchlo môžete zaočkovať. Naše očkovacie miesto nájdete na 1. poschodí medzi predajňami Ozeta a Albi. Otvorené bude každý deň od 11:00 do 18:00, môžete si vybrať vakcínu Comirnaty (Pfizer) alebo Janssen a pozvánku nepotrebujete. Očkovacie miesto je komorné a diskrétne, tešíme sa na vás.

Zľava lekár kraja Tomáš Szalay, župan Juraj Droba a vicežupan Juraj Štekláč.

Tretie dávky

Na tretiu dávku potrebujete SMS s PIN kódom, na základe čoho sa zaregistrujete na https://vakcinacia.nczisk.sk a potom vám príde pozvánka. V Auparku očkujeme prioritne 1. dávky a preočkovávame 2. dávky. 3. dávky budú podané iba vtedy, ak nie sú záujemci o 1. – 2. dávku, osoba má sms z NCZI a preukáže sa dokladom o druhej dávke. Očkujeme iba Pfizerom a Janssenom.

Očkovanie detí

Na tomto očkovacom mieste zatiaľ nebudeme očkovať deti, pretože nevieme garantovať každodennú prítomnosť pediatra. Svoje deti od 12 do 17 rokov môžete zaočkovať napríklad v medicínskom zariadení v Mlynskej Doline.

Pozrite si video z otvorenia očkovacieho miesta: