Pracovná ponuka – praktická sestra – sestra

Pracovná oblasť – Zdravotníctvo

Miesto práce: Furmanská 4, 841 03 Bratislava

Ponúkaný plat: 900,00 Eur

Termín nástupu: ihneď

Druh pracovného pomeru: po zapracovaní na dobu neurčitú

Náplň (druh) práce:
Poskytuje základnú a neodkladnú pomoc pri stavoch ohrozujúcich zdravie alebo život a postará sa o nevyhnutnú prehliadku lekárom,
• zabezpečuje manažment starostlivosti o zdravie klientov (zdravá výživa, prevencia, zdravotná rehabilitácia),
• kontroluje expiráciu liekov, vydáva a eviduje lieky klientov,
• sprevádza klientov na odborné vyšetrenia,
• zodpovedá za vedenie predpísanej zdravotnej dokumentácie, denné hlásenia, záznamy.

Požiadavky na zamestnanca:
• vyššie odborné vzdelanie,
• odborná prax aspoň 1 rok.

Osobnostné predpoklady:
• pozornosť,
• praktické myslenie,
• zmysel pre spolupatričnosť,
• asertivita.

Ponúkané výhody:
K tarifnému platu vyplácame príplatky za prácu v sobotu a nedeľu, vo sviatok, za prácu v noci, ďalej príplatok za sťažené prostredie, príplatok za zmennosť, osobný príplatok a podľa výkonu práce polročné odmeny.
• ubytovanie za výhodnú cenu,
• firemné dni,
• spoločenské akcie.

Kontaktná osoba:
Ing. Anna Haťapková, 0911625735, anna.hatapkova@dssrozsutec.sk