Zastupiteľstvo Bratislavského samosprávneho kraja

Zastupiteľstvo Bratislavského samosprávneho kraja

Zastupiteľstvo je zbor zložený z poslancov samosprávneho kraja zvolených v priamych voľbách. Spôsob voľby poslancov zastupiteľstva ustanovuje osobitný zákon. Zastupiteľstvo určí počet poslancov na celé volebné obdobie v pomere 12.000 až 15.000 obyvateľov na jedného poslanca a určí volené obvody podľa osobitného zákona. Funkčné obdobie zastupiteľstva sa skončí zložením sľubu poslancov novozvoleného zastupiteľstva. Zastupiteľstvo rozhoduje o základných otázkach samosprávneho kraja.

Zasadnutia Zastupiteľstva BSK v roku 2019

Zastupiteľstvo BSK

Predseda BSK
JURAJ DROBA
Predseda BSK
JURAJ DROBA
Podpredsedovia Bratislavského samosprávneho kraja

Podpredsedovia
Bratislavského samosprávneho kraja

MIKULÁŠ KRIPPEL             
(sociálne služby)

Mandátová komisia
Komisia na ochranu verejného záujmu
Komisia zdravotníctva a sociálnych vecí
Hlasovanie a účasť

ALŽBETA OŽVALDOVÁ       
(doprava)

Komisia na ochranu verejného záujmu
Komisia dopravy
Dotačná komisia
Hlasovanie a účasť
vo - volebné obvody

» vo 1 – MČ Staré Mesto » vo 2 – MČ Ružinov » vo 3 – MČ Vrakuňa » vo 4 – MČ Podunajské Biskupice » vo 5 – MČ Nové Mesto » vo 6 – MČ Rača, MČ Vajnory » vo 7 – MČ Karlova Ves » vo 8 – MČ Devín, MČ Devínska Nová Ves » vo 9 – MČ Dúbravka » vo 10 – MČ Lamač, MČ Záhorská Bystrica » vo 11 – MČ Čunovo, MČ Jarovce, MČ Petržalka, MČ Rusovce » vo 12 – Mesto Malacky a obce okresu Malacky: Studienka, Záhorie (vojenský obvod), Závod » vo 13 – obce okresu Malacky: Gajary, Kostolište, Malé Leváre, Veľké Leváre, Suchohrad, Záhorská Ves » vo 14 – obce okresu Malacky: Jakubov, Láb, Plavecký Štvrtok, Vysoká pri Morave, Zohor » vo 15 – obce okresu Malacky: Jablonové, Kuchyňa, Lozorno, Pernek, Plavecké Podhradie, Plavecký Mikuláš, Rohožník, Sološnica » vo 16 – obce okresu Malacky: Borinka, Marianka, Stupava » vo 17 – Mesto Pezinok » vo 18 – obce okresu Pezinok: Limbach, Slovenský Grob, Svätý Jur, Viničné » vo 19 – obce okresu Pezinok: Modra, Šenkvice, Vinosady » vo 20 – obce okresu Pezinok: Báhoň, Budmerice, Častá, Doľany, Dubová, Jablonec, Píla, Štefanová, Vištuk a obce okresu Senec: Igram, Kaplna » vo 21 – Mesto Senec » vo 22 – obce okresu Senec: Blatné, Boldog, Čataj, Hrubá Borša, Hrubý Šúr, Hurbanova Ves, Kostolná pri Dunaji, Kráľová pri Senci, Nová Dedinka, Nový Svet, Reca, Tureň, Veľký Biel » vo 23 – obce okresu Senec: Bernolákovo, Chorvátsky Grob, Ivanka pri Dunaji, Zálesie » vo 24 – obce okresu Senec: Dunajská Lužná, Hamuliakovo, Kalinkovo, Malinovo, Miloslavov, Most pri Bratislave, Rovinka, Tomášov, Vlky

vo - volebné obvody

» vo 1 – MČ Staré Mesto » vo 2 – MČ Ružinov » vo 3 – MČ Vrakuňa » vo 4 – MČ Podunajské Biskupice » vo 5 – MČ Nové Mesto » vo 6 – MČ Rača, MČ Vajnory » vo 7 – MČ Karlova Ves » vo 8 – MČ Devín, MČ Devínska Nová Ves » vo 9 – MČ Dúbravka » vo 10 – MČ Lamač, MČ Záhorská Bystrica » vo 11 – MČ Čunovo, MČ Jarovce, MČ Petržalka, MČ Rusovce » vo 12 – Mesto Malacky a obce okresu Malacky: Studienka, Záhorie (vojenský obvod), Závod » vo 13 – obce okresu Malacky: Gajary, Kostolište, Malé Leváre, Veľké Leváre, Suchohrad, Záhorská Ves » vo 14 – obce okresu Malacky: Jakubov, Láb, Plavecký Štvrtok, Vysoká pri Morave, Zohor » vo 15 – obce okresu Malacky: Jablonové, Kuchyňa, Lozorno, Pernek, Plavecké Podhradie, Plavecký Mikuláš, Rohožník, Sološnica » vo 16 – obce okresu Malacky: Borinka, Marianka, Stupava » vo 17 – Mesto Pezinok » vo 18 – obce okresu Pezinok: Limbach, Slovenský Grob, Svätý Jur, Viničné » vo 19 – obce okresu Pezinok: Modra, Šenkvice, Vinosady » vo 20 – obce okresu Pezinok: Báhoň, Budmerice, Častá, Doľany, Dubová, Jablonec, Píla, Štefanová, Vištuk a obce okresu Senec: Igram, Kaplna » vo 21 – Mesto Senec » vo 22 – obce okresu Senec: Blatné, Boldog, Čataj, Hrubá Borša, Hrubý Šúr, Hurbanova Ves, Kostolná pri Dunaji, Kráľová pri Senci, Nová Dedinka, Nový Svet, Reca, Tureň, Veľký Biel » vo 23 – obce okresu Senec: Bernolákovo, Chorvátsky Grob, Ivanka pri Dunaji, Zálesie » vo 24 – obce okresu Senec: Dunajská Lužná, Hamuliakovo, Kalinkovo, Malinovo, Miloslavov, Most pri Bratislave, Rovinka, Tomášov, Vlky

ELENA PÄTOPRSTÁ          
(životné prostredie)

Komisia životného prostredia, reg. rozvoja a územného plánovania
Hlasovanie a účasť
vo - volebné obvody

» vo 1 – MČ Staré Mesto » vo 2 – MČ Ružinov » vo 3 – MČ Vrakuňa » vo 4 – MČ Podunajské Biskupice » vo 5 – MČ Nové Mesto » vo 6 – MČ Rača, MČ Vajnory » vo 7 – MČ Karlova Ves » vo 8 – MČ Devín, MČ Devínska Nová Ves » vo 9 – MČ Dúbravka » vo 10 – MČ Lamač, MČ Záhorská Bystrica » vo 11 – MČ Čunovo, MČ Jarovce, MČ Petržalka, MČ Rusovce » vo 12 – Mesto Malacky a obce okresu Malacky: Studienka, Záhorie (vojenský obvod), Závod » vo 13 – obce okresu Malacky: Gajary, Kostolište, Malé Leváre, Veľké Leváre, Suchohrad, Záhorská Ves » vo 14 – obce okresu Malacky: Jakubov, Láb, Plavecký Štvrtok, Vysoká pri Morave, Zohor » vo 15 – obce okresu Malacky: Jablonové, Kuchyňa, Lozorno, Pernek, Plavecké Podhradie, Plavecký Mikuláš, Rohožník, Sološnica » vo 16 – obce okresu Malacky: Borinka, Marianka, Stupava » vo 17 – Mesto Pezinok » vo 18 – obce okresu Pezinok: Limbach, Slovenský Grob, Svätý Jur, Viničné » vo 19 – obce okresu Pezinok: Modra, Šenkvice, Vinosady » vo 20 – obce okresu Pezinok: Báhoň, Budmerice, Častá, Doľany, Dubová, Jablonec, Píla, Štefanová, Vištuk a obce okresu Senec: Igram, Kaplna » vo 21 – Mesto Senec » vo 22 – obce okresu Senec: Blatné, Boldog, Čataj, Hrubá Borša, Hrubý Šúr, Hurbanova Ves, Kostolná pri Dunaji, Kráľová pri Senci, Nová Dedinka, Nový Svet, Reca, Tureň, Veľký Biel » vo 23 – obce okresu Senec: Bernolákovo, Chorvátsky Grob, Ivanka pri Dunaji, Zálesie » vo 24 – obce okresu Senec: Dunajská Lužná, Hamuliakovo, Kalinkovo, Malinovo, Miloslavov, Most pri Bratislave, Rovinka, Tomášov, Vlky

Poslanecké kluby
Za lepší kraj

Predsedníčka

BARBORA ORÁČOVÁ
0903 765 890
barbora.oracova@gmail.com
Komisia zdravotníctva a sociálnych vecí
Komisia európskych záležitostí, reg. spolupráce a cestovného ruchu
Členovia
MARTIN CHREN
0905 305 466
martin@martinchren.sk
Komisia majetku, investícií a verejného obstarávania
Finančná komisia
MARTIN PATOPRSTÝ
0903 282 080
patoprsty.martin@gmail.com
Komisia školstva, mládeže a športu
Komisia dopravy
vo - volebné obvody
» vo 1 – MČ Staré Mesto » vo 2 – MČ Ružinov » vo 3 – MČ Vrakuňa » vo 4 – MČ Podunajské Biskupice » vo 5 – MČ Nové Mesto » vo 6 – MČ Rača, MČ Vajnory » vo 7 – MČ Karlova Ves » vo 8 – MČ Devín, MČ Devínska Nová Ves » vo 9 – MČ Dúbravka » vo 10 – MČ Lamač, MČ Záhorská Bystrica » vo 11 – MČ Čunovo, MČ Jarovce, MČ Petržalka, MČ Rusovce » vo 12 – Mesto Malacky a obce okresu Malacky: Studienka, Záhorie (vojenský obvod), Závod » vo 13 – obce okresu Malacky: Gajary, Kostolište, Malé Leváre, Veľké Leváre, Suchohrad, Záhorská Ves » vo 14 – obce okresu Malacky: Jakubov, Láb, Plavecký Štvrtok, Vysoká pri Morave, Zohor » vo 15 – obce okresu Malacky: Jablonové, Kuchyňa, Lozorno, Pernek, Plavecké Podhradie, Plavecký Mikuláš, Rohožník, Sološnica » vo 16 – obce okresu Malacky: Borinka, Marianka, Stupava » vo 17 – Mesto Pezinok » vo 18 – obce okresu Pezinok: Limbach, Slovenský Grob, Svätý Jur, Viničné » vo 19 – obce okresu Pezinok: Modra, Šenkvice, Vinosady » vo 20 – obce okresu Pezinok: Báhoň, Budmerice, Častá, Doľany, Dubová, Jablonec, Píla, Štefanová, Vištuk a obce okresu Senec: Igram, Kaplna » vo 21 – Mesto Senec » vo 22 – obce okresu Senec: Blatné, Boldog, Čataj, Hrubá Borša, Hrubý Šúr, Hurbanova Ves, Kostolná pri Dunaji, Kráľová pri Senci, Nová Dedinka, Nový Svet, Reca, Tureň, Veľký Biel » vo 23 – obce okresu Senec: Bernolákovo, Chorvátsky Grob, Ivanka pri Dunaji, Zálesie » vo 24 – obce okresu Senec: Dunajská Lužná, Hamuliakovo, Kalinkovo, Malinovo, Miloslavov, Most pri Bratislave, Rovinka, Tomášov, Vlky
Klub 7 strán
Predseda

ISTVÁN POMICHAL

i.pomichal@gmail.com

Komisia školstva, mládeže a športu
Finančná komisia
Podpredseda
JÁN KARMAN

jan.karman@ozonius.sk

Mandátová komisia
Komisia na ochranu verejného záujmu
Finančná komisia
Dotačná komisia
Členovia
ZUZANA AUFRICHTOVÁ

0903 385 771
starostka@staremesto.sk

Mandátová komisia
Komisia na ochranu verejného záujmu
Komisia kultúry
Komisia dopravy
PETER HOCHSCHORNER

0905 673 483
peterhochsi@gmail.com

Komisia školstva, mládeže a športu
Komisia európskych záležitostí, reg. spolupráce a cestovného ruchu
MAREK MACHATA

0903 965 453
marek.machata@gmail.com

Komisia kultúry
Komisia zdravotníctva a sociálnych vecí
Finančná komisia
ELENA PÄTOPRSTÁ

0905 537 102
patoprsta@creative.net

Komisia životného prostredia, reg. rozvoja a územného plánovania
ZUZANA SCHWARTZOVÁ

0907 722 090
zs.schwartz@gmail.com

Mandátová komisia
Komisia na ochranu verejného záujmu
Dotačná komisia
Komisia európskych záležitostí, reg. spolupráce a cestovného ruchu
VLADIMÍR DOLINAY

0905 402 560
dolinay@gmail.com

Dotačná komisia
Komisia na ochranu verejného záujmu
Komisia kultúry
Komisia školstva, mládeže a športu
Dotačná komisia
ANDREJ KOVARIK

0910 942 266
andrejkovarik@gmail.com

Komisia na ochranu verejného záujmu
Komisia životného prostredia, reg. rozvoja a územného plánovania
Komisia európskych záležitostí, reg. spolupráce a cestovného ruchu
LÝDIA OVEČKOVÁ

0948 081 006
lydia.oveckova@hotmail.com

Komisia zdravotníctva a sociálnych vecí
Mandátová komisia
Komisia školstva, mládeže a športu
Dotačná komisia
DUŠAN PEKÁR

dusan.pekar@gmail.com

Mandátová komisia
Komisia majetku, investícií a verejného obstarávania
Dotačná komisia
MARTIN SMEJA

0905 135 519
martin.smeja@gmail.com

Komisia dopravy
vo - volebné obvody
» vo 1 – MČ Staré Mesto » vo 2 – MČ Ružinov » vo 3 – MČ Vrakuňa » vo 4 – MČ Podunajské Biskupice » vo 5 – MČ Nové Mesto » vo 6 – MČ Rača, MČ Vajnory » vo 7 – MČ Karlova Ves » vo 8 – MČ Devín, MČ Devínska Nová Ves » vo 9 – MČ Dúbravka » vo 10 – MČ Lamač, MČ Záhorská Bystrica » vo 11 – MČ Čunovo, MČ Jarovce, MČ Petržalka, MČ Rusovce » vo 12 – Mesto Malacky a obce okresu Malacky: Studienka, Záhorie (vojenský obvod), Závod » vo 13 – obce okresu Malacky: Gajary, Kostolište, Malé Leváre, Veľké Leváre, Suchohrad, Záhorská Ves » vo 14 – obce okresu Malacky: Jakubov, Láb, Plavecký Štvrtok, Vysoká pri Morave, Zohor » vo 15 – obce okresu Malacky: Jablonové, Kuchyňa, Lozorno, Pernek, Plavecké Podhradie, Plavecký Mikuláš, Rohožník, Sološnica » vo 16 – obce okresu Malacky: Borinka, Marianka, Stupava » vo 17 – Mesto Pezinok » vo 18 – obce okresu Pezinok: Limbach, Slovenský Grob, Svätý Jur, Viničné » vo 19 – obce okresu Pezinok: Modra, Šenkvice, Vinosady » vo 20 – obce okresu Pezinok: Báhoň, Budmerice, Častá, Doľany, Dubová, Jablonec, Píla, Štefanová, Vištuk a obce okresu Senec: Igram, Kaplna » vo 21 – Mesto Senec » vo 22 – obce okresu Senec: Blatné, Boldog, Čataj, Hrubá Borša, Hrubý Šúr, Hurbanova Ves, Kostolná pri Dunaji, Kráľová pri Senci, Nová Dedinka, Nový Svet, Reca, Tureň, Veľký Biel » vo 23 – obce okresu Senec: Bernolákovo, Chorvátsky Grob, Ivanka pri Dunaji, Zálesie » vo 24 – obce okresu Senec: Dunajská Lužná, Hamuliakovo, Kalinkovo, Malinovo, Miloslavov, Most pri Bratislave, Rovinka, Tomášov, Vlky
LADISLAV GUJBER

0903 150 550
gujberl@gmail.com

Komisia dopravy
Komisia životného prostredia, reg. rozvoja a územného plánovania
MIKULÁŠ KRIPPEL

mikulas.krippel@region-bsk.sk

Mandátová komisia
Komisia na ochranu verejného záujmu
Komisia zdravotníctva a sociálnych vecí
IVAN PATOPRSTÝ

0911 891 542
starosta@bahon.sk

Komisia na ochranu verejného záujmu

Komisia dopravy

ZUZANA RATTAJOVÁ

0905 988 443
rattajova@yahoo.es

Komisia kultúry
OLIVER SOLGA

oliver@oliversolga.sk

Komisia kultúry
Komisia školstva, mládeže a športu
Dotačná komisia
Krajský klub nezávislých
Predseda
MARTIN VLAČIKY

0903 970 523
martin.vlaciky@gmail.com

Komisia životného prostredia, reg. rozvoja a územného plánovania
Komisia dopravy
Podpredsedníčka
MÁRIA HUDÁKOVÁ

0903 273 274
maria_hudakova@yahoo.com

Komisia majetku, investícií a verejného obstarávania
Finančná komisia
Členovia
PETER BUZÁŠ

0903 474 919
peterpv.buzas@gmail.com

Komisia kultúry
Komisia zdravotníctva a sociálnych vecí
LÍVIA POLÁCHOVÁ

0903 745 037
polachova@gmail.com

Komisia zdravotníctva a sociálnych vecí
Dotačná komisia
Komisia životného prostredia, reg. rozvoja a územného plánovania
JANA HREHOROVÁ

0903 257 632
hrehorova.jana@gmail.com

Komisia zdravotníctva a sociálnych vecí
JAROMÍR ŠÍBL

0904 382 533
jarosibl@gmail.com

Komisia životného prostredia, reg. rozvoja a územného plánovania
Komisia európskych záležitostí, reg. spolupráce a cestovného ruchu
vo - volebné obvody
» vo 1 – MČ Staré Mesto » vo 2 – MČ Ružinov » vo 3 – MČ Vrakuňa » vo 4 – MČ Podunajské Biskupice » vo 5 – MČ Nové Mesto » vo 6 – MČ Rača, MČ Vajnory » vo 7 – MČ Karlova Ves » vo 8 – MČ Devín, MČ Devínska Nová Ves » vo 9 – MČ Dúbravka » vo 10 – MČ Lamač, MČ Záhorská Bystrica » vo 11 – MČ Čunovo, MČ Jarovce, MČ Petržalka, MČ Rusovce » vo 12 – Mesto Malacky a obce okresu Malacky: Studienka, Záhorie (vojenský obvod), Závod » vo 13 – obce okresu Malacky: Gajary, Kostolište, Malé Leváre, Veľké Leváre, Suchohrad, Záhorská Ves » vo 14 – obce okresu Malacky: Jakubov, Láb, Plavecký Štvrtok, Vysoká pri Morave, Zohor » vo 15 – obce okresu Malacky: Jablonové, Kuchyňa, Lozorno, Pernek, Plavecké Podhradie, Plavecký Mikuláš, Rohožník, Sološnica » vo 16 – obce okresu Malacky: Borinka, Marianka, Stupava » vo 17 – Mesto Pezinok » vo 18 – obce okresu Pezinok: Limbach, Slovenský Grob, Svätý Jur, Viničné » vo 19 – obce okresu Pezinok: Modra, Šenkvice, Vinosady » vo 20 – obce okresu Pezinok: Báhoň, Budmerice, Častá, Doľany, Dubová, Jablonec, Píla, Štefanová, Vištuk a obce okresu Senec: Igram, Kaplna » vo 21 – Mesto Senec » vo 22 – obce okresu Senec: Blatné, Boldog, Čataj, Hrubá Borša, Hrubý Šúr, Hurbanova Ves, Kostolná pri Dunaji, Kráľová pri Senci, Nová Dedinka, Nový Svet, Reca, Tureň, Veľký Biel » vo 23 – obce okresu Senec: Bernolákovo, Chorvátsky Grob, Ivanka pri Dunaji, Zálesie » vo 24 – obce okresu Senec: Dunajská Lužná, Hamuliakovo, Kalinkovo, Malinovo, Miloslavov, Most pri Bratislave, Rovinka, Tomášov, Vlky
MÁRIA KISKOVÁ

0905 489 829
mkiskova@hotmail.com

Komisia školstva, mládeže a športu
Komisia dopravy
Dotačná komisia
MICHAL DROTOVÁN

0903 744 408
drotovan@yahoo.com

Komisia životného prostredia, reg. rozvoja a územného plánovania
Komisia školstva, mládeže a športu
Starostovia pre kraj
Predseda
MARTIN ZAŤOVIČ

0905 751 458
martin.zatovic@gmail.com

Komisia školstva, mládeže a športu
Komisia európskych záležitostí, reg. spolupráce a cestovného ruchu
Členovia
IGOR ADAMEC

0905 250 363
igoradamec001@gmail.com

Komisia kultúry
Komisia dopravy
PETER FITZ

starosta@senkvice.org

Dotačná komisia
Komisia európskych záležitostí, reg. spolupráce a cestovného ruchu
JOZEF KRÚPA

0905 602 082
starosta@zahorskabystrica.sk

Komisia majetku, investícií a verejného obstarávania
Komisia zdravotníctva a sociálnych vecí
Komisia dopravy
JURAJ ŠTEKLÁČ

0903 448 999
juraj.steklac@gmail.com

Komisia zdravotníctva a sociálnych vecí
Dotačná komisia
VLADIMÍR BAJAN

vlado.bajan@gmail.com

Komisia školstva, mládeže a športu
Finančná komisia
ŠTEFAN GAŠPAROVIČ

0907 330 472
stefan.gasparovic@slovensky-grob.sk

Komisia dopravy
JURAJ JÁNOŠÍK

0905 948 813
janosikjuraj@centrum.sk

Komisia školstva, mládeže a športu
Finančná komisia
Komisia životného prostredia, reg. rozvoja a územného plánovania
ALŽBETA OŽVALDOVÁ
Komisia na ochranu verejného záujmu
Komisia dopravy
Dotačná komisia
PETER ŠVARAL

peter.svaral@rohoznik.sk

Komisia majetku, investícií a verejného obstarávania
Dotačná komisia
Komisia európskych záležitostí, reg. spolupráce a cestovného ruchu
vo - volebné obvody
» vo 1 – MČ Staré Mesto » vo 2 – MČ Ružinov » vo 3 – MČ Vrakuňa » vo 4 – MČ Podunajské Biskupice » vo 5 – MČ Nové Mesto » vo 6 – MČ Rača, MČ Vajnory » vo 7 – MČ Karlova Ves » vo 8 – MČ Devín, MČ Devínska Nová Ves » vo 9 – MČ Dúbravka » vo 10 – MČ Lamač, MČ Záhorská Bystrica » vo 11 – MČ Čunovo, MČ Jarovce, MČ Petržalka, MČ Rusovce » vo 12 – Mesto Malacky a obce okresu Malacky: Studienka, Záhorie (vojenský obvod), Závod » vo 13 – obce okresu Malacky: Gajary, Kostolište, Malé Leváre, Veľké Leváre, Suchohrad, Záhorská Ves » vo 14 – obce okresu Malacky: Jakubov, Láb, Plavecký Štvrtok, Vysoká pri Morave, Zohor » vo 15 – obce okresu Malacky: Jablonové, Kuchyňa, Lozorno, Pernek, Plavecké Podhradie, Plavecký Mikuláš, Rohožník, Sološnica » vo 16 – obce okresu Malacky: Borinka, Marianka, Stupava » vo 17 – Mesto Pezinok » vo 18 – obce okresu Pezinok: Limbach, Slovenský Grob, Svätý Jur, Viničné » vo 19 – obce okresu Pezinok: Modra, Šenkvice, Vinosady » vo 20 – obce okresu Pezinok: Báhoň, Budmerice, Častá, Doľany, Dubová, Jablonec, Píla, Štefanová, Vištuk a obce okresu Senec: Igram, Kaplna » vo 21 – Mesto Senec » vo 22 – obce okresu Senec: Blatné, Boldog, Čataj, Hrubá Borša, Hrubý Šúr, Hurbanova Ves, Kostolná pri Dunaji, Kráľová pri Senci, Nová Dedinka, Nový Svet, Reca, Tureň, Veľký Biel » vo 23 – obce okresu Senec: Bernolákovo, Chorvátsky Grob, Ivanka pri Dunaji, Zálesie » vo 24 – obce okresu Senec: Dunajská Lužná, Hamuliakovo, Kalinkovo, Malinovo, Miloslavov, Most pri Bratislave, Rovinka, Tomášov, Vlky
DUŠAN DVORAN

0905 537 343
starosta@vysokaprimorave.sk

Mandátová komisia
Komisia na ochranu verejného záujmu
Komisia zdravotníctva a sociálnych vecí
Komisia dopravy
MARIAN GREKSA

0905 272 955
mgreksa292@gmail.com

Komisia kultúry
Dotačná komisia
JURAJ KÁČER

0903 865 846
juraj.kacer@gmail.com

Komisia majetku, investícií a verejného obstarávania
Finančná komisia
PETER PILINSKÝ

0911 988 035
p.pilinsky@icloud.com

Mandátová komisia
Komisia školstva, mládeže a športu
Komisia životného prostredia, reg. rozvoja a územného plánovania
PETER TYDLITÁT

peter.tydlitat@gmail.com

Mandátová komisia
Komisia na ochranu verejného záujmu
Komisia zdravotníctva a sociálnych vecí
Komisia školstva, mládeže a športu
Komisia európskych záležitostí, reg. spolupráce a cestovného ruchu
Klub nezávislých poslancov
Predseda
JÁN BUOCIK

0905 476 540
buocik@attorneys.sk

Mandátová komisia
Komisia na ochranu verejného záujmu
Finančná komisia
Komisia dopravy
Členovia
KATARÍNA AUGUSTINIČ

0905 014 726
katarina.augustinic@gmail.com

Komisia zdravotníctva a sociálnych vecí
Dotačná komisia
JOZEF UHLER

0905 617 305
jozef@uhler.sk

Komisia dopravy
vo - volebné obvody
» vo 1 – MČ Staré Mesto » vo 2 – MČ Ružinov » vo 3 – MČ Vrakuňa » vo 4 – MČ Podunajské Biskupice » vo 5 – MČ Nové Mesto » vo 6 – MČ Rača, MČ Vajnory » vo 7 – MČ Karlova Ves » vo 8 – MČ Devín, MČ Devínska Nová Ves » vo 9 – MČ Dúbravka » vo 10 – MČ Lamač, MČ Záhorská Bystrica » vo 11 – MČ Čunovo, MČ Jarovce, MČ Petržalka, MČ Rusovce » vo 12 – Mesto Malacky a obce okresu Malacky: Studienka, Záhorie (vojenský obvod), Závod » vo 13 – obce okresu Malacky: Gajary, Kostolište, Malé Leváre, Veľké Leváre, Suchohrad, Záhorská Ves » vo 14 – obce okresu Malacky: Jakubov, Láb, Plavecký Štvrtok, Vysoká pri Morave, Zohor » vo 15 – obce okresu Malacky: Jablonové, Kuchyňa, Lozorno, Pernek, Plavecké Podhradie, Plavecký Mikuláš, Rohožník, Sološnica » vo 16 – obce okresu Malacky: Borinka, Marianka, Stupava » vo 17 – Mesto Pezinok » vo 18 – obce okresu Pezinok: Limbach, Slovenský Grob, Svätý Jur, Viničné » vo 19 – obce okresu Pezinok: Modra, Šenkvice, Vinosady » vo 20 – obce okresu Pezinok: Báhoň, Budmerice, Častá, Doľany, Dubová, Jablonec, Píla, Štefanová, Vištuk a obce okresu Senec: Igram, Kaplna » vo 21 – Mesto Senec » vo 22 – obce okresu Senec: Blatné, Boldog, Čataj, Hrubá Borša, Hrubý Šúr, Hurbanova Ves, Kostolná pri Dunaji, Kráľová pri Senci, Nová Dedinka, Nový Svet, Reca, Tureň, Veľký Biel » vo 23 – obce okresu Senec: Bernolákovo, Chorvátsky Grob, Ivanka pri Dunaji, Zálesie » vo 24 – obce okresu Senec: Dunajská Lužná, Hamuliakovo, Kalinkovo, Malinovo, Miloslavov, Most pri Bratislave, Rovinka, Tomášov, Vlky
Nezaradení poslanci
MARTIN BORGUĽA

0905 803 527
martin@borgula.sk

JURAJ PÁTEK

0903 724 542
juraj.patek@pmspezinok.sk

Komisia zdravotníctva a sociálnych vecí
Finančná komisia
JURAJ ŘÍHA

034/796 6110
primator@malacky.sk

Finančná komisia
vo - volebné obvody
» vo 1 – MČ Staré Mesto » vo 2 – MČ Ružinov » vo 3 – MČ Vrakuňa » vo 4 – MČ Podunajské Biskupice » vo 5 – MČ Nové Mesto » vo 6 – MČ Rača, MČ Vajnory » vo 7 – MČ Karlova Ves » vo 8 – MČ Devín, MČ Devínska Nová Ves » vo 9 – MČ Dúbravka » vo 10 – MČ Lamač, MČ Záhorská Bystrica » vo 11 – MČ Čunovo, MČ Jarovce, MČ Petržalka, MČ Rusovce » vo 12 – Mesto Malacky a obce okresu Malacky: Studienka, Záhorie (vojenský obvod), Závod » vo 13 – obce okresu Malacky: Gajary, Kostolište, Malé Leváre, Veľké Leváre, Suchohrad, Záhorská Ves » vo 14 – obce okresu Malacky: Jakubov, Láb, Plavecký Štvrtok, Vysoká pri Morave, Zohor » vo 15 – obce okresu Malacky: Jablonové, Kuchyňa, Lozorno, Pernek, Plavecké Podhradie, Plavecký Mikuláš, Rohožník, Sološnica » vo 16 – obce okresu Malacky: Borinka, Marianka, Stupava » vo 17 – Mesto Pezinok » vo 18 – obce okresu Pezinok: Limbach, Slovenský Grob, Svätý Jur, Viničné » vo 19 – obce okresu Pezinok: Modra, Šenkvice, Vinosady » vo 20 – obce okresu Pezinok: Báhoň, Budmerice, Častá, Doľany, Dubová, Jablonec, Píla, Štefanová, Vištuk a obce okresu Senec: Igram, Kaplna » vo 21 – Mesto Senec » vo 22 – obce okresu Senec: Blatné, Boldog, Čataj, Hrubá Borša, Hrubý Šúr, Hurbanova Ves, Kostolná pri Dunaji, Kráľová pri Senci, Nová Dedinka, Nový Svet, Reca, Tureň, Veľký Biel » vo 23 – obce okresu Senec: Bernolákovo, Chorvátsky Grob, Ivanka pri Dunaji, Zálesie » vo 24 – obce okresu Senec: Dunajská Lužná, Hamuliakovo, Kalinkovo, Malinovo, Miloslavov, Most pri Bratislave, Rovinka, Tomášov, Vlky
LUCIA VIDANOVÁ

0907 538 863
lucia.vidanova@gmail.com

Komisia kultúry
Komisia zdravotníctva a sociálnych vecí