Nahrávam Udalosti

« Zobraziť všetky udalosti

  • This event has passed.

Funny Fellows: VESELÉ SYNKOPY

25. apríla o 19:00 - 21:00

16€

VESELÉ SYNKOPY – hudobné predstavenie, presnejšie soirée, s prvkami kabaretu, v ktorom balansujeme na vlnách swingu, humoru, improvizácie či hot dance music, s trochou štylizácie a pohárom prvotriedneho sektu. Sekt si radi vychutnáme s divákmi v dobrej nálade spolu s dobovými skladbami v živom šate a to exkluzívne v pivnici slávneho vinárskeho rodu Palugyayovcov.

Dixieland a swing, blues aj charleston vytvárajú energickú mozaiku rytmov a melódií,

ktoré gradujú atmosféru celého večera. Čakajte nečakané. Každé predstavenie obsahuje aj nové skladby, aj nových hostí, preto je každý večer neopakovateľný a jedinečný. Nič podobné na Slovensku neuvidíte ani nezapočujete.

Účinkujú : Funny Fellows v zložení: Roman Feder – kornet, altofón , husle, spev,

Michal Balla – klarinet, tenorsaxofón, Jozef Piták – akordeón, Daniel Valášek – suzafón, Milan Ruček – bicie nástroje.

Hostia: sú prekvapením pre divákov, ale môže to byť Csongor Kassai, Anička Šišková, Janika Kolářová, Marian Labuda, Braňo Jobus, Zuzana Konečná , Peter Šimún .. a viac už radšej neprezradíme.

FUNNY FELLOWS –  hudobno humorné teleso v štýle 20. – 40. rokov minulého storočia. Obdobie swingovej hudby a neutíchajúcej dixielandovej nálady noblesne inšpiruje autorov v Prešporku, ale aj interpretov v súčasnej Bratislave. Cenami a úspechmi ozdobená najveselšia hudobná zostava Funny Fellows, si pripravila špeciálny program, ktorý bude prehliadkou najlepších hudobných gagov, skečov a virtuóznej hry na originálnych dobových hudobných nástrojoch.  Gentlemani na javisku nepôsobia iba nostalgicky, ale niekedy až bláznivo detsky. Muži sú večné deti, a muži s hudobnými nástrojmi sú príťažlivo šarmantní. Šarm je najlepšia farba na sivé vlasy. Naproti tomu, múdra žena nehľadá sivé vlasy. To, že ich má, sa dozvie od svojej priateľky.  Áno, závisť je tieň, ktorý vrhá úspech a preto si vás dovolíme pozvať na úspešný a nevšedný európsky program zostavený zo skladieb anglických, francúzskych, nemeckých, maďarských, poľských, fínskych, českých a slovenských skladateľov, ako napríklad Ellington, Gershwin, Armstrong, Porter, Berlin, Dusík, Nesava, Válka, Elbert a podobne. Predstavenie je aj v anglickom jazyku, ale objavia sa aj fragmenty ostatných jazykov Európy. Hudba je predsa univerzálny jazyk ľudstva.

Podrobnosti

Dátum:
25. apríla
Time:
19:00 - 21:00
Cena:
16€
Udalosť Kategória:
Website:
https://www.divadlo.astorka.sk/event/589429/funny-fellows-vesele-synkopy

Organizátor

Divadlo ASTORKA Korzo ´90
View Organizátor Website

Miesto udalosti

Štúdio A2 Divadla ASTORKA Korzo´90
Mickiewiczova 2
Bratislava, Slovenská republika
+ Google Map
View Miesto udalosti Website