Úvod Stredná pre mňa Školské internáty

Školské internáty

Bývajte v župných internátoch

Študenti župných škôl majú v celom kraji k dispozícii viac ako 3 600 lôžok v stredoškolských internátoch. Každý študent prijatý na župnú školu má garantované miesto v internáte. Internáty sú dostupné pre všetkých – ak to vyžaduje rodinná situácia, môže rodič alebo žiak požiadať o odpustenie poplatku za ubytovanie a stravu.

NázovAdresa školyAdresa internátuE-mailTel. č.:Poplatok za lôžko pre pre žiakov stredných škôl v €Možnosť ubytovania verejnosti
Školský internátTrnavská cesta 2, 821 08 Bratislavadmszs@chello.sk02/5557129056,00NIE
Školský internátelokované pracoviskoSaratovská 26 B, 841 02 Bratislavadmszs@chello.sk02/5557129050,00ÁNO
ŠI pri SOŠ technológií a remesiel Ivanská cesta 21, 823 75 BratislavaIvanská cesta 21, 823 75 Bratislavaaxamit@sou.sk02/4820421436,00/46,00/48,00/58,00NIE
ŠI pri SOŠ technológií a remesiel Ivanská cesta 21, 823 75 BratislavaIvanská cesta 21, 823 75 Bratislavaaxamit@sou.sk02/4820421436,00/46,00ÁNO
ŠI pri SOŠ kaderníctva a vizážistikySvätoplukova 2, 821 08 BratislavaSvätoplukova 2, 821 08 Bratislavaoffice@beautycare-study.sk02/2102591050,00ÁNO
ŠI pri SOŠ polygrafickejRačianska 190, 835 26 BratislavaRačianska 190, 835 26 Bratislavaskola@polygraficka.sk02/4920921049,50ÁNO
ŠI pri SOŠ hotelových služieb a obchoduNa pántoch 9, 831 06 BratislavaNa pántoch 9, 831 06 Bratislavaskola@sos-panty.sk02/4488359120,00/25,00/30,00ÁNO
ŠI pri SOŠ informačných technológiíHlinická 1, 831 52 BratislavaHlinická 1, 831 52 Bratislavasositba@sositba.sk02/4488500119,00ÁNO
ŠI pri SOŠ technickejVranovská 4, 851 02 BratislavaVranovská 2 a 4, 851 02 Bratislavazastupca.skola.sosvranovska@gmail.com02/6381237745,00/47,00ÁNO
ŠI pri SOŠ vinársko-ovocinárskejKostolná 3, 900 01 ModraKostolná 3, 900 01 Modrainfo@svosmo.sk033/647258045,00ÁNO
ŠI pri SOŠ podnikania a služiebMyslenická 1, 902 01 PezinokKomenského 27, 902 01 Pezinokriaditelka@soskompk.sk033/644201616,00ÁNO
ŠI pri Spojenej školeBratislavská 44, 900 45 MalinovoBratislavská 44, 900 45 Malinovodajana.csokova@skolamalinovo.sk02/4595510235,00ÁNO
ŠI pri Spojenej školeUl. SNP 30, 900 28 Ivanka pri DunajiUl. SNP 30, 900 28 Ivanka pri Dunajispojs@nextra.sk02/4594332125,00NIE
ŠI pri Spojenej školeUl. SNP 30, 900 28 Ivanka pri Dun.Svätoplukova 38, Bernolákovospojs@nextra.sk02/4594332125,00ÁNO
ŠI pri SOŠ automobilovej a podnikaniaKysucká 14, 903 01 SenecKysucká 14, 903 01 Seneczdruzena@centrum.sk02/4592495140,00NIE
ŠI pri Tanečnom konzervatóriuGorazdova 20, 811 04 BratislavaHroboňová 2, 811 04 Bratislavatankonba@tankonba.sk02/5478835440,00NIE