Bolo nás 11 v Modre – prvýkrát naživo v Modre

1779

Legendárny album trojice Lasica – Satinský – Filip po prvýkrát v Modre. Každá z piesní má svoj príbeh, ktorý vyrozpráva a zaspieva Milan Lasica. Spolu s ním sa na scéne postupne predstaví takmer dvadsiatka špičkových hudobníkov a to už 16. septembra. 

Štafetu po Jarovi Filipovi prevzala jeho dcéra Dorota Nvotová, rytmiku majú v rukách Martin Valihora a Marek Minárik (exLucie), gitaru Dano Salontay (Longital), saxofóny a flautu virtuózny Michal Žáček, cimbal Andrej Jarolím.   

Skupina je rozšírená o sláčikové kvarteto a spevácke party si podelili Braňo Jobus, Martin Višňovský (Chiki liki tu-a), Juraj Podmanický (Billy Barman), Tomáš Šedivý „Lasky“ (Para), Juraj Benetin (Korben Dallas), Peter Lipa a Michal Kaščák, ktorý to všetko vymyslel.  

Podujatie sa bude konať na nádvorí historickej radnice v Modre na Štúrovej 54. V prípade nepriaznivého počasia v Nemeckom evanjelickom kostole na Dolnej 1. Vstupné je 20€ a dá sa zakúpiť na mieste pred koncertom. Rezervácie sú možné na tel. čísle: 033 647 21 12 / +421 910 999 698.  

Zdroj: Modranské zvesti