Bratislava spúšťa registrácie do systému regulovaného parkovania PAAS pre zónu Staré Mesto Hlavná stanica – Blumentál

3537

Od 9.3. sa môžu obyvateľky a obyvatelia Starého Mesta v zóne Hlavná stanica – Blumentál registrovať do systému regulovaného parkovania PAAS a zakúpiť si parkovacie karty. Samotná regulácia a kontroly v zóne začnú platiť od 21.4..  Registráciu je možné vybaviť jednoducho online na www.paas.sk. Na tejto stránke nájdete aj všetky informácie o pravidlách regulovaného parkovania PAAS, vrátane návodu na registráciu. Nájdete tu tiež záznam z online stretnutí s obyvateľmi a parkovacie noviny, v ktorých sme pre obyvateľov a obyvateľky zóny zhrnuli všetky podstatné informácie.

V prípade otázok či problémov vám s registráciou poradia na infolinke 0800 222 888, cez kontaktný formulár, alebo na niektorom z klientskych miest, ktoré nájdete TU.

Samotnú reguláciu v zóne Hlavná stanica – Blumentál spúšťa hlavné mesto Bratislava 21.4., od tohto termínu tu tak bude možné parkovať len s platnou parkovacou kartou PAAS alebo po zaplatení hodinového parkovného.

Zóna v Starom Meste sa tak pridáva k susednému Tehelnému poľu, kde regulácia funguje už od 10.1.. Postupne sa pripojí aj ďalšia susedná časť, konkrétne zóna Ružinov – Nivy, kde už takisto spolu s mestskou časťou pripravuje reguláciu parkovania. Spoločne tak bude zaregulovaná už veľká časť centrálnej oblasti Bratislavy, kde je veľký nápor na parkovanie nielen od rezidentov ale aj dochádzajúcich za prácou či službami. „Aj s ďalšími mestskými časťami pracujeme na príprave nových regulovaných zón, postupne sa tak systém regulovaného parkovania PAAS rozšíri do ďalších lokalít Bratislavy,“ dodáva mesto na sociálnej sieti.

Zdroj: Bratislava-hlavné mesto Bratislava