Darujte na Valentína výnimočné zážitky so zvieratami. Čo hovoríte na rande s lamou alpakou?

1202

Valentín sa nezadržateľne blíži a ZOO Bratislava si pre milovníkov zvierat opäť pripravila jedinečné zážitky. Môžete si vychutnať netradičné „rande“.

Pri príležitosti blížiaceho sa sviatku zaľúbených si vytvorila ZOO Bratislava niekoľko jedinečných zážitkových programov, ktoré sú skvelým námetom na valentínsky darček. Všetko vybavíte jednoducho, prostredníctvom ich nového e-shopu.

Zážitkový program a skvelý tip na darček „Valentínske rande s …“ , predstavuje výnimočné stretnutie s vybranými druhmi zvierat, ako je napríklad žirafa Rotschildová, ťava dvojhrbá, zebra Chapmanová alebo lama alpaka. Počet ponúkaných zážitkov je obmedzený. Nákupom zážitkov získate nie len jedinečný darček, ale zároveň podporíte aj rozvoj Zoo.

Lamy sú zvieratá, ktoré už od pohľadu pôsobia mimoriadne sympaticky. Sú krotké a rady si pochutia na čerstvej mrkve a rande s nimi určite stojí za to. Celý zážitok bude sprevádzaný skúseným animátorom, ktorý vás prevedie časťou záhrady a zaručí odborný výklad. Stretnete sa s chovateľom, ktorý vám sprostredkuje komentované kŕmenie.

Nosorožec tuponosý južný je zviera, ktoré budí rešpekt, údiv a úžas. Je to fascinujúci obyvateľ našej planéty, ktorého nemá hocikto možnosť vidieť zoči voči a dozvedieť sa o ňom skutočne viac.

Žirafy sú fascinujúce zvieratá a dostať sa do ich tesnej blízkosti je naozaj nezabudnuteľný zážitok. 

Zdroj: ZOO Bratislava