Divadlo bez domova pozýva na online predstavenie

1254

Herci a herečky v tomto divadle sú ľudia bez domova alebo inak znevýhodnení. Svoje predstavenie „SNY“ vám už túto stredu odohrajú online.

Divadlo bez domova je jediným divadlom na Slovensku a jedným z mála divadiel na svete, ktorého hercami a herečkami sú ľudia bez domova, ľudia s telesným postihnutím, ľudia so psychiatrickou diagnózou či inak znevýhodnené skupiny a jednotlivci. Divadlo pôsobí, skúša a uvádza predstavenia v ľavom krídle Pisztoryho paláca, ktorý je jedným zo staromestských centier kultúry a vzdelávania. Viac informácií o divadle, programe, projektoch a ďalších aktivitách nájdete na webovej stránke www.divadlobezdomova.sk.

Pozrite si predstavenie z obývačky

Sny sú neoddeliteľnou súčasťou nášho života. Umožňujú nám spracovať udalosti, ktoré môžu byť bolestivé alebo mätúce, v prostredí, ktoré je emočne skutočné, fyzicky však neexistuje. Ľudia bez domova snívajú tiež. Poznáme ich sny? Ako ich vnímajú a ktoré sny si pamätajú aj po mnohých rokoch? V tejto divadelnej hre nám herci a herečky odhaľujú tajomstvá svojich snov a ich vlastné interpretácie,“ takto opisujú svoje predstavenie divadelníci.

Online divadelné predstavenie „SNY“ Divadlo bez domova uvedie v stredu 28. októbra 2020 o 19:00 a môžete ho sledovať bezplatne na tomto linku: 

Divadlo je zdarma, ale takto hercov podporíte

Vstup na predstavenia je zdarma, po skončení však môžu diváci a diváčky podporiť divadlo dobrovoľným vstupným prostredníctvom účtu (IBAN): SK7211000000002621793196, do poznámky uveďte SNY.