Divadlo bez domova pozýva na sledovanie inscenovaného čítania „Čisté zviera“

581

Divadlo bez domova srdečne pozýva na sledovanie inscenovaného čítania „Čisté zviera“, ktoré uvedie online v stredu 15. decembra o 19:00.

Kniha Čisté zviera od Uršule Kovalyk reflektuje vnútorné konflikty rôznych žien vyplývajúce zo starnutia vo veľkomeste. V inscenovanom čítaní odletíte podivuhodnou leteckou spoločnosťou do magického sveta starej ženy, ktorá sa v jedno popoludnie rozhodla upratať svoju krásnu drevenú knižnicu. Predstavenie divadlo uvádza v rámci projektu „Divadlo pre všetkých 2021“, ktorý je realizovaný s podporou hlavného mesta SR Bratislavy z grantového programu Bratislava pre všetkých.

Predstavenie môžete sledovať bezplatne na nasledovnom linku TU.

Vstup na predstavenia je zdarma, po ich skončení môžu diváci a diváčky podporiť divadlo dobrovoľným výstupným. Ak sa vám predstavenie bude páčiť aj takto na diaľku, tentokrát môžete podporiť činnosť divadla prostredníctvom účtu SK7211000000002621793196, do poznámky alebo popisu uveďte CISTE ZVIERA.

Divadlo bez domova je jediným divadlom na Slovensku a jedným z mála divadiel na svete, ktorého hercami a herečkami sú ľudia bez domova, ľudia s telesným postihnutím, ľudia so psychiatrickou diagnózou či inak znevýhodnené a zároveň výnimočné skupiny a jednotlivci. Divadlo pôsobí, skúša a uvádza predstavenia v ľavom krídle Pisztoryho paláca, ktorý je jedným zo staromestských centier kultúry a vzdelávania. Viac informácií o divadle, programe, projektoch a ďalších aktivitách nájdete na webovej stránke www.divadlobezdomova.sk.

Zdroj: www.divadlobezdomova.sk