Do Strediska kultúry na Vajnorskej sa vracia život. Toto je program

1537

Tento týždeň sa bude v mestskej časti Nové Mesto niesť v znamení veľkého návratu kultúry do vynoveného Strediska kultúry na Vajnorskej 21.

„Len nedávno som vás informoval o tom, ako nám po rekonštrukcii náš kulturák opeknel zvonku aj zvnútra. Máme moderné priestory, v ktorých sa bude kultúra aj vy – návštevníci cítiť príjemne. Dnes som rád, že vás môžem pozvať na kvalitný program, ktorý naše stredisko kultúry pre vás pri príležitosti svojho otvorenia pripravilo. Hudobná legenda, veľké talenty, známe herecké tváre, zábava pre deti, skvelý muzikál – na svoje si prídu všetci,“ približuje starosta Nového Mesta Rudolf Kusý.

Otvorenie Strediska kultúry na Vajnorskej sa bude konať vo štvrtok 9. septembra od 19.00 h. Vystúpi legenda slovenskej hudobnej scény Peter Nagy, bubnová show s rytmami západnej Afriky Jamadan, tanečná show The Pastels, talentovaná speváčka Tamara Kramar, herec a spevák Juraj Bača, moderátori Bibiana Ondrejková a Roman Pomajbo a ďalší. Viac informácii nájdete na https://www.facebook.com/events/1472802756421526?ref=newsfeed.

Ladies comedy s Didianou a Lujzou

Piatok 10. septembra o 19.00 h

Show pod taktovkou Dagmar „Didiany“ Dianovej a Lujzy Garajovej-Schramekovej plná humoru so zaujímavými hosťami. Tentokrát to bude komička Simona Salátová a aktuálna SuperStar Barbora Piešová.

Viac informácií: https://www.facebook.com/events/350953380036317/?ref=newsfeed

Funny a kamaráti

Sobota 11. septembra o 16.00 h

Veľký zábavno-edukačný program pre deti Funny a jej kamarátmi – zvieratká Gugu, Lulu, Žužu, Joja a Doda. Špeciálny hosť programu bude ZáBaVKo so svojou kamarátkou chobotničkou Pózou. Chýbať nebude spoločné fotenie a autogramiáda

Viac informácií: https://www.facebook.com/events/368289644866345/?ref=newsfeed

Muzikál Alžbeta Báthory

Nedeľa 12. septembra o 19.00 h

Aktuálny muzikálový hitu Alžbeta Báthory – Legenda sa vracia! Originálne spojenie legendárneho príbehu, sugestívnej hudby a podmanivého temperamentu slovenského folklóru s hviezdnym obsadením: Marek Majeský, Katarína Ivanková, Adela Mojžišová, Juraj Bača, Marcel Palonder a ďalší.

Viac informácií: https://www.ticketportal.sk/…/OTVORENIE-STREDISKA…

Zdroj: Rudolf Kusý