Karanténna stanica v Malackách hľadá domov trom psíkom

1405

Cezar a Blesk, psíky z osady hľadajú spoločný domov. Odkedy sú v Karanténnej stanici v Malackách spravili veľký pokrok. „Vítajú nás vrtiacimi chvostíkmi, pýtajú si pohladenie a už skúšame prechádzky na vodítku. Radi by sme, aby išli spolu do nového domova, neradi by sme ich rozdeľovali. Roky žili spolu, boli a sú si veľkou oporou. Dokonca Cézar (tmavy) umýva Bleskovi oči,“ približuje stanica na sociálnej sieti.

Psíkom hľadajú celoročný pobyt vo vnútri, to znamená gaučové typy. Iné psíky im nevadia, na deti sú tiež zvyknutí. „Očkovanie na besnotu, čipovanie, odčervenie aj odblšenie majú za sebou, oboch čaká ešte kastrácia,“ dodáva.

Ak vás Cezar a Blesk zaujali, viete im poskytnúť domov alebo aspoň dočasnú opateru, aby neboli v koterci, kontaktujte Karanténnu stanicu na mail ksmalacky@gmail.com. Správu pomenujte menom daného psíka, v tomto prípade Cézar a Blesk.

Aj Ozzy hľadá domov

Ozzy je cca 4 mesačné šteniatko s váhou 6kg. Je to temperamentný psík, ktorý bude potrebovať veľa pohybu a pevnú ruku na určenie si mantinelov. Miluje hračky a spoločnosť. V dospelosti by mal mať cca 15-20kg a veľkostne bude po kolená. Psík nie je vhodný na celoročný pobyt vonku. Je čipovaný a má za sebou prvé očkovanie, vo vhodnom veku ho čaká kastrácia. V prípade záujmu kontaktujte Karanténnu stanicu mailom na ksmalacky@gmail.com s predmet správy OZZY.

Na facebookovej stránke malackej Karanténnej stanice nájdete aj ďalších psíkov, ktoré čakajú na adopciu. Ak zvažujete adopciu psíka neváhajte kliknúť TU.

Zdroj: Karanténna stanica Malacky