Komorné vinobranie v Rači

1959

Tradičné jesenné slávnosti vína budú tento rok menšie, s príjemnou susedskou atmosférou. Pozývame vás na vinobranie do Rače.

Burčiak patrí k začiatku jesene, túto sezónu nás však z bezpečnostných dôvodov nečakajú honosné oslavy vína a hrozna, aké si tieto poklady určite zaslúžia. Počas predĺženého víkendu vám budú račianski vinári nalievať burčiak aj ďalšie lokálne vína priamo vo svojich dvoroch a viniciach. Komorné vinobranie v Rači práve prebieha a k slávnostiam sa môžete pridať do utorka 15. septembra. V nedeľu ešte stihnete navštíviť aj Dni burčáku v Rači, v rámci ktorého je pripravený aj kultúrny program v amfiteátri a na špeciálne jazdy vyrazí aj Račanská lokálka.

Chráňte seba aj ostatných

Vinári aj mestská časť Rača pre vás pripravili vinobranie tak, aby ste boli v bezpečí. Aj vás prosia o dodržiavanie opatrení na zamedzenie šírenia koronavírusu. V blízkosti iných osôb a v uzavretých priestoroch noste rúška, používajte dezinfekciu a dodržujte odporučené rozostupy 2 metre. Veríme, že tieto opatrenia nebudete brať ako obmedzenia, ale ako spôsob, ako ochrániť seba a blízkych. Príjemnú zábavu a na zdravie!

Komorné vinobranie

Nedeľné jazdy Račanskej lokálky

Dni burčáku v Rači