Legendárna Ševčenková hrá farbami. Počas júla sa dočkala aj ďalších noviniek

702

Prednedávnom v Petržalke vo veľkom štýle otvorili legendárne ihrisko Ševčenkova, ktoré vďaka finančnej podpore samosprávy a šikovným umelcom z iniciatívy Projekt Ihrisko dostalo úplne nový šat.

„Hneď od prvého momentu otvorenia sa ihrisko zaplnilo návštevníkmi, a to bez ohľadu na vek. Kým tí najmenší si čas krátia behaním po farbami zaliatom ihrisku, ich starší kamaráti či rodičia sa bavia streetballom a stolným tenisom na pingpongových stoloch z dielne našich makačov,“ priblížila mestská časť na sociálnej sieti.

Na ihrisku navyše v minulých týždňoch pribudlo aj oplotenie, aby hranie všakovakých športov bolo pre návštevníkov ešte komfortnejšie. „Tešiť sa môžu aj priaznivci hokejbalu – šikovní kolegovia z údržby sa totiž postarali aj o doplnenie bránok vhodných predovšetkým na tento šport. Veríme, že sa vám znovuzrodené ihrisko na Ševčenkovej páči. Ak ste ho ešte nenavštívili, neváhajte tak urobiť,“ dodáva.

No a s vylepšeniami športových plôch mestská časť ani zďaleka nekončí. Už teraz sa môžete tešiť na farebné kreácie na Medveďovej a Lachovej ulici.

Zdroj: Petržalka