Legendárne športové centrum Školak klub na Riazanskej sa otvára

1040

Bratislavské Nové Mesto otvára legendárne športové centrum Školak klub na Riazanskej, ktoré prevádzkuje už 36. rok. Modernizáciou mestská časť štartuje novú etapu.

„Veľká rekonštrukcia vnútorných priestorov športoviska je za nami. Musím povedať, že Školak klub sme premenili na krásne moderné športovisko, kde bude radosť zašportovať si. Navyše na povrchu, na akom športujú aj praví šampióni. Veď podlahu pokrýva špičkový materiál zo Švédska, na akom sa hrali aj nedávne Majstrovstvá Európy v hádzanej v Bratislave,“ priblížil starosta Nového Mesta Rudolf Kusý.

Čo teda mestská časť zmodernizovala?

Posilňovňu, ktorú ešte doplní o nové cvičiace stroje. „Zrkadlovú“ halu, ktorá je ako stvorená pre aerobik, gymnastiku, jogu a iné pohybové cvičenia, halu pre stolný tenis či tenisové tréningy s mäkkými soft loptičkami. Zrekonštruovala aj šatne, sprchy a toalety.

„Školak klub chceme premeniť na jeden veľký moderný areál. Preto už teraz robíme na príprave rekonštrukcie vonkajších ihrísk, bežeckého oválu a zelene,“ dodáva. Nové Mesto sa chce pustiť aj do rekonštrukcie veľkej telocvične ZŠ Riazanská, ktorá je súčasťou areálu.

Zdroj: Rudolf Kusý