Malacké Šošovicování v časoch korony

726

Občianske združenie Malacká šošovica prichádza v časoch koronavírusu, ktorý znemožnil organizovanie májových trhov Malackej šošovice, s originálnym nápadom. Ponúklo možnosť stálym predajcom, aby sa predstavili virtuálne na webe www.sosovicovani.sk.  

Vírus so sebou priniesol mnohé zmeny v našich životoch. Jarná Malacká šošovica sa nebude konať a predajcovia tak prišli o možnosť prezentovať sa a priamo predávať svoje produkty. Návštevníci s nimi zase strácajú kontakt a nakúpia si tam, kde vedia, že je to možné. Preto sa rozhodli vytvoriť online priestor, v ktorom dávajú o šikovných ľuďoch v Malackách a okolí vedieť.

Malacká šošovica je MESTSKÝ TRH, ktorý už od roku 2014 s radosťou spája predajcov – šikovných ľudí z Malaciek a okolia s Malačanmi a ďalšími návštevníkmi. Snaží sa tiež spájať občiansky sektor v Malackách, podporiť spoluprácu organizácií, ktoré v meste pôsobia. Oživujú  mestský verejný priestor, otvárajú námestie a priľahlé ulice pre ľudí a tvoria tak miesto pre stretnutia a zážitky. Malacká šošovica je celodenným podujatím a koná sa dvakrát ročne.  

Takže klikajte, vyberajte a podporte tých vašich „srdcových“ predajcov z Malackej šošovice na www.sosovicovani.sk.

Zdroj: Malacky