Na bratislavskej Kuchajde si môžete zadarmo zacvičiť jógu

2403

Letná joga na Kuchajde (o 17.30 hod.), ktorú mestská časť organizuje každú letnú stredu, sa z dôvodu bezpečnostných opatrení v súvislosti s futbalovým zápasom medzi mužstvami ŠK Slovan Bratislava a Ferencváros Budapešť tento týždeň presúva na štvrtok 28. júla.

Letná joga na Kuchajde vstupuje tento rok už do svojej dvanástej sezóny. Za tie roky sa stala už doslova kultovou letnou akciou a z pôvodnej skupinky prvých nadšencov sa mestskej časti podarilo vybudovať silnú komunitu.

Letná joga na Kuchajde bude opäť dvakrát do týždňa – každý letný pondelok a stredu podvečer od 17.30 do 18.30 hod. (až do konca augusta) na tradičnom mieste pri amfiteátri. Vstup je pre všetkých zdarma.  Stačí si vziať so sebou podložku na cvičenie a dobrú náladu.

A tento rok prináša mestská časť aj jednu novinku. Ak nedovolí zlé počasie cvičiť vonku, presunie sa letná joga do priestorov jogového štúdia na Priemyselnej ulici č. 6. Všetky zmeny v programe a aktuálne oznamy môžete sledovať aj na facebookovej stránke TU.

Zdroj: Rudolf Kusý