„Neviditeľní“ v Bábkači. Dobrodružná rozprávka o bytostiach, ktoré žijú v svetoch za hranicami nášho zraku

705

Túžite nahliadnuť do sveta bytostí, ktoré žijú za hranicami nášho zraku? S Neviditeľnými to dokážete. Na Záhradníckej 95 vám ich Bratislavské bábkové divadlo hrá 18. septembra o 10.00 a 14.30.

Lochnesská príšera, elfovia, yeti, draci a permoníci. Domnienky o ich výskyte medzi nami kolujú po generácie. Kde sa berie viera v tieto stvorenia? Je ich existencia naozaj len rozprávkou pre malé deti? Naši bádatelia cestujú priestorom a časom a umožňujú divákom nahliadnuť do sveta stvorení, ktoré žijú za hranicami nášho zraku. Niekedy však ostáva len veriť.

Inscenácia, od tvorkýň z progresívneho divadelného zoskupenia ODIVO, odkrýva pred divákmi originálnym spôsobom záhadný svet bytostí, ktorých existencia nikdy nebola vedecky potvrdená. Spolu s tvorcami môžeme byť svedkami transformácie zvukov v hudbu, materiálu v živé bytosti, slov v poéziu. Hravá inscenácia, plná magických momentov, pošteklí fantáziu a prenesie vás do sveta vízií, snov a fantastických dobrodružných objavov. Sprevádzať vás, na tejto úžasnej ceste, bude hudba Juraja Haška, lídra kapely Sto múch.

Vstupenky si môžete zakúpiť TU.

Zdroj: BBD