Nová Bratislavská módna mapa narástla!

1001

Bratislava Fashion Map 2018 je tu ako dôkaz, že na naše hlavné mesto môžeme byť hrdí a objavovať v ňom stále nové zaujímavé miesta.

Mnohí z nás radi vyhľadávame autentické lokálne obchody, dizajnové concept story či štúdia a ateliéry. Hľadáme autentickú inšpiráciu a nákupy s dobrým pocitom. Ten sa odráža aj v našej nálade a spôsobe komunikácie s okolím. A práve tento náboj je to, čo kvalitné mesto ponúka domácim ako aj turistom. Bratislava Fashion Map 2018 je tu ako dôkaz, že na naše hlavné mesto môžeme byť hrdí a objavovať v ňom stále nové zaujímavé miesta.

Bratislava Fashion Map (BFM) je unikátny zoznam kvalitných predajných a prezentačných miest, ktoré ponúkajú najmä slovenský či lokálny módny dizajn. Je to klasická papierová mapa Bratislavy a Bratislavského regiónu s popiskami, legendami, adresami a otváracími hodinami jednotlivých prevádzok. Existuje v slovenskom aj v anglickom jazyku. Úlohou mapy je tiež zviditeľňovať lokálne dizajn shopy a pomôcť im s návštevnosťou.

Oproti roku 2017 je tohtoročná BFM18 2-násobne väčšia. A to ako vo fyzických rozmeroch, tak aj čo do počtu prevádzok, ktorých je 78. Medziiným pribudli do mapy aj kvalitné tipy na kultúru a galérie, kníhkupectvo, časopisy a noviny rovnako ako aj na gastro, kávu a večerné posedenie vrátane odporúčaných trás s ľahko pešo dostupnými tipmi na to najlepšie v rôznych lokalitách mesta.

Bratislavskú módnu mapu 2018 prišla pokrstiť originálna Mária Čírová. SFC ju oslovilo, pretože Mária je známa tým, že nosí slovenské značky a modely od našich dizajnérov, má vkus, rada aj experimentuje a slovenskej móde verí. „Módu vnímam ako jeden z jazykov, ktorými sa môžeme vyjadrovať. Preto som rada, že tento projekt zviditeľní našich dizajnérov a stylistov,“ hovorí Mária Čírová.

Ďalšou novinkou je, že BFM bude aj digitálna a už tento rok sa pracuje na mobilnej aplikácii.

Bratislava Fashion Map 2018 je dostupná zdarma v každom obchode z mapy a tiež vo všetkých infopointoch BSK.

Bratislava Fashion Map 2018 na stiahnutie <tu>

Zdroj: Slovak Fashion Council