Úvod Očkovanie náhradníci ŤZP

Očkovanie náhradníci ŤZP

Registrácia na očkovanie proti COVID-19 pre pacientov s chronickým ochorením

Záleží nám na tom, aby sme pomohli tým, ktorí sú najviac ohrození koronavírusom. Preto sme vytvorili možnosť pre ťažko zdravotne postihnutých a pacientov so závažnými a stredne závažnými ochoreniami prihlásiť sa do zoznamu náhradníkov o očkovanie.

Nemusíte sa ponáhľať, o pridelení termínu na očkovanie nerozhoduje čas Vašej registrácie.

Vo veľkokapacitnom očkovacom centre v Bratislave sa očkuje vakcínou AstraZeneca. Na očkovanie iným typom vakcíny nemáme momentálne dosah.

  1. Zaregistrovať sa môžu len držitelia preukazu ťažko zdravotne postihnutého (ŤZP), alebo pacienti so závažnými alebo stredne závažnými ochoreniami.
  2. Systém slúži len pre obyvateľov Bratislavského kraja (okresy Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec).
  3. Systém nie je náhradou oficiálnej registrácie cez stránku Národného centra zdravotníckych informácií (NCZI) Ministerstva zdravotníctva SR. Aj po registrácii do tohto systému Vám odporúčame registrovať sa na riadny termín na stránke vakcinacia.nczisk.sk.
  4. Tento systém slúži na registráciu do zoznamu náhradníkov, ktorý Bratislavský samosprávny kraj využije v prípade, že sa na očkovací termín nedostavia všetci prihlásení uchádzači, ktorí sa zaregistrovali cez internetovú stránku vakcinacia.nczisk.sk.
  5. V prípade, že bude voľný termín na očkovanie zo zoznamu náhradníkov, musí byť zaregistrovaná osoba pripravená bezodkladne sa dostaviť do veľkokapacitného očkovacieho centra v Bratislave (Národný futbalový štadión, ul. Viktora Tegelhoffa 4) spravidla do 60-90 minút od prijatia telefonátu a následnom potvrdení záujemcom.


Odoslať registráciu