Otvorená výzva cezhraničnej spolupráce medzi Slovenskom a Maďarskom Interreg SK-HU

753
Otvorená výzva Interreg SK-HU
Otvorená výzva Interreg SK-HU

Začína sa nová éra spolupráce a podpory medzi Maďarskom a Slovenskom! Ministerstvo zahraničných vecí a obchodu Maďarska a Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky vyhlasujú jedinečnú výzvu, ktorá otvára dvere pre rozvojové projekty a vzájomnú spoluprácu v rámci Programu Interreg Maďarsko – Slovensko.

Tento inovatívny program ponúka široké spektrum možností a výhod pre organizácie, firmy a jednotlivcov, ktorí sú odhodlaní využiť potenciál cezhraničnej spolupráce. Ak hľadáte jedinečnú príležitosť na rozšírenie svojich obzorov a napredovanie vo svojej oblasti, táto výzva je určená práve pre vás!

Finančný príspevok v rámci Programu Interreg Maďarsko – Slovensko môže poskytnúť potrebnú podporu pre projekty zamerané na ochranu a zachovanie prírodného kapitálu a zachovanie miestneho dedičstva.

Vďaka finančnej podpore a odbornej asistencii, ktorú poskytuje Program Interreg, budete mať príležitosť nadviazať dôležité partnerstvá, posilniť svoje siete a spoločne dosiahnuť vytúžené výsledky.

Nezmeškajte vzácnu príležitosť na medzinárodnú spoluprácu a rast. Vyplňte žiadosť o finančný príspevok a predložte svoj projekt čo najskôr! Čakáme na váš nápad, vášu kreativitu a váš záväzok voči spoločnému cieľu. Pojďte s nami na cestu úspechu a rozvoja medzi Maďarskom a Slovenskom

Konečný termín na predkladanie Žiadostí o poskytnutie FP v rámci výzvy je 15. august 2023.

INFO: https://www.skhu.eu/call-for-proposals/call-for-proposal-husk-2302