Otvorené pobočky Malokarpatskej knižnice v Pezinku sa tešia na návštevníkov

1231

Malokarpatská knižnica v Pezinku pokračuje v aktivitách a s platnosťou od 3. 11. 2020 otvára svojim členom aj nečlenom obe svoje pobočky vrámci Pezinka. Centrála na Holubyho ulici 5 bude k dispozícii v skrátenom režime od 8.00 do 16.00 (streda od 13.00 do 16.00), zatiaľ čo pobočka na Cajlanskej ulici 88 bude otvorená v bežnej výpožičnej dobe.

Do knižnice sa bez problémov dostanete len s negatívnym certifikátom, alebo lekárom potvrdeným vyhlásením o výnimke, ktorá sa všeobecne nevzťahuje na deti do 10 rokov. Prosíme rešpektujte pokyny zamestnancov, robia to pre vás. Pre návštevu knižnice samozrejme platia základné pravidlá týchto dní:

R – O – R

rúško – odstup – ruky

Pre zachovanie čo možno najväčšej miery bezpečnosti bol obmedzený aj počet osôb prítomných na jednotlivých oddeleniach nasledovne:

  • oddelenie pre dospelých – 10 osôb
  • oddelenie pre deti – 10 osôb
  • čitáreň – 2 osoby
  • študovňa – 1 osoba

Stále platí možnosť nechať si knihy aj predchystať na príslušných oddeleniach. Dôležité v tomto prípade je venovať pozornosť lokácii titulu. Návod na to jednoducho nájdete tu: https://kniznicapezinok.sk/…/ako-si-objednat-knihy-e…/

Rezervácie o ktoré bolo zažiadané sú stále v platnosti a knihy si môžete prísť prevziať. želáme príjemne strávený čas s knižkami.