Ocenenie v sociálnej oblasti: Pani Anička je napriek ťažkej životnej situácii vždy pozitívne naladená a usmievavá

721
Pani Anička je napriek ťažkej životnej situácii vždy pozitívne naladená a usmievavá
Pani Anička je napriek ťažkej životnej situácii vždy pozitívne naladená a usmievavá

Bratislavský samosprávny kraj (BSK) každoročne odovzdáva ocenenia pracovníkom v sociálnej oblasti. Inak tomu nebolo ani v roku 2023. Ocenených bolo 35 zamestnancov. Rovnako si ocenenie prevzalo aj päť prijímateľov sociálnych služieb a jedno zariadenie. Župa má celkovo vo svojej zriaďovateľskej pôsobnosti 14 zariadení sociálnych služieb.

Od 1. augusta 1997 sa Pani Anna Hlavajová neúnavne venuje pomocným pracovným činnostiam v našom centre. Počas neuveritelných 26 rokov sa všestranným spôsobom stará o kompletné upratovanie celého zariadenia. Posledných päť rokov sa tiež podieľa na výdaji stravy pre našich prijímateľov sociálnych služieb.

Ako krásny príklad oddanej matky a pracovitej ženy, každý deň po dobu 22 rokov sprevádzala svojho syna Martina, ktorý bol naším klientom a prijímateľom sociálnej služby. Pani Anna Hlavajová nie je len pracovitá, ale aj spoľahlivá, vždy dochvíľna a napriek osobným ťažkostiam vždy pozitívne naladená a usmievavá, čo ju sprevádza prezývkou „pani Anička“.zodpovednosťou, je obetavá a ochotná kedykoľvek pomôcť svojím kolegom aj naším prijímateľom sociálnej služby.

Ďakujeme jej za všetky doteraz odpracované roky v Centre sociálnych služieb Javorinská, patrí neodmysliteľne k tomuto zariadeniu.