Nahrávam Udalosti

« Zobraziť všetky udalosti

  • This event has passed.

DNES VEČER OVULUJI

16. marca 2023 o 19:00 - 20:30

19€

Zážitkové predstavenie o žene a jej túžbe stať sa matkou

Miestami úsmevné, občas bolestivé a na sto percent zážitkové predstavenie o žene a jej túžbe stať sa matkou. Známa herečka a stand-upistka Iva Pazderková sa predstaví vo vydarenej inscenácii pre všetkých, ktorí sa radi bavia životom takým, aký skutočne je!

Clare je 36-ročná moderná, slobodná a nezávislá žena, ktorá žije s mužom, do ktorého je zamilovaná. Rozhodnú sa mať dieťa, avšak sa im to nedarí. Inscenácia je rozprávaním chvíľami neuveriteľne komických situácií i záchvatov zúfalstva a beznádeje jeden mladej ženy. Návštevy gynekológov, čakárne špecialistov, svojrázne rady kamarátok – Clare vťahuje divákov do sveta matky – ašpirantky. Zažívame s ňou eufórie prvých pokusov, sklamania prvých neúspechov, okamihy samoty, plač, avšak napriek tomu vidíme aj jej nezlomnú silu vytrvať. Clare to dieťa jednoducho chce!

“Či už ovulujete alebo nie, či už chcete dieťa, alebo nie, či ste muž, žena alebo sa identifikujete akokoľvek, príďte, pretože sa veľa dozviete. Zasmejete sa, poplačete si a navyše uvidíte Pazderkovú, ktorá behá po nádherne ružovej scéne a hrá množstvo rolí. Je v tom zástup osobných vecí. Je to veľmi krásna hra, neobvyklá, a možno vám to odtabuizuje niektoré témy v živote, a to je nesmierne dôležité. Nebojte sa,” pozýva na divadlo samotná Iva Pazderková.

Inscenáciu preložil Jaromír Janeček, dramaturgiu mal na starosti Petr Vydra, výpravu Lenka Polášková a režíroval ju Pavel Šimák.

FB event

Podrobnosti

Dátum:
16. marca 2023
Time:
19:00 - 20:30
Cena:
19€
Udalosť Kategória:
Website:
https://www.kzp.sk/podujatie/dnes-vecer-ovuluji

Organizátor

Kultúrne zariadenia Petržalky
Phone
+421268299200
Email
kzp@kzp.sk
View Organizátor Website

Miesto udalosti

Dom kultúry Zrkadlový háj