Nahrávam Udalosti

« Zobraziť všetky udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

KULTÚRNE LETO V PETRŽALKE 2022 – LIVIN’BLUES NA DRAŽDIAKU

26 septembra o 17:30

XXIX. ročník festivalu Blues a Rhythm‘n‘Blues

29. 7. 2022 o 19:00
Ľuboš Beňa & Bonzo Radványi
Unikátne a originálne duo, ktoré znie ako celá kapela. Ľuboš Beňa a Bonzo Radványi patria k najaktívnejším slovenským bluesmanom. Ich repertoár pozostáva z klasických amerických bluesových a countryových štandardov, ale i vlastných originálov v slovenčine.

Marius Dobra Blues BAND /AT/
Gitarista a spevák Marius Dobra, pôvodom z Rumunska žijúci v Rakúsku. So svojim blues bandom v zložení elektrická gitara, bicie, basgitara a hammond organ naservírujú riadnu dávku blues-rocku.

30. 7. 2022 o 19:00 Draždiak
Milan Konfráter Blues Band
Na slovenskej hudobnej scéne pôsobí Milan viac ako 20 rokov. Hrával v skupinách The Electric Blues Band, Frozen Dozen a F.B.B. s harmonikárom Erichom „Bobošom“ Procházkom. Od roku 2008 organizuje festival Blues na mlyne v Pezinku.

Silvia Josifoska Band
Najlepšia bluesová speváčka na Slovensku Silvia Josifoska spieva v projektoch „Silvia Josifoska Blues Band“ a v experimentálnom triu „Silvia Josifoska & Blues Laboratory“ podporená najlepšími hudobníkmi.

31. 7. 2022 o 19:00 Draždiak
Bluesweiser
Skupina hrá dravé elektrické blues s funky, shuffle a boogie prvky. Repertoár je postavený na vlastných kompozíciách a taktiež vlastnom spracovaní prevzatých skladieb. Zakladateľom skupiny je gitarista a spevák Juraj „Ďuro“ Turtev.

Band of Heysek /CZ/
Partia hejskov, ktorí skladajú a hrajú vlastné živočíšne, blues načuchnuté, surovo špinavé piesne.

Podrobnosti

Dátum:
26. septembra 2022
Čas:
17:30
Udalosť Categories:
,