Nahrávam Udalosti

« Zobraziť všetky udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Rozprávky o Malej tučnej víle | Bratislavské bábkové divadlo NAŽIVO

22. mája 2021 o 14:30 - 15:20

5€
Milí diváci, v Bratislavskom bábkovom divadle máme pre vás brány dokorán otvorené a veľmi radi vám po takmer 5 mesiacoch zahráme naživo.
Úvodom by sme vám radi ponúkli náhradné termíny za predstavenia, ktoré sme museli zrušiť ešte v decembri. Na rad sa tak dostávajú Rozprávky o Malej tučnej víle, s ktorými vás srdečne pozývame na najbližšie reprízy v sobotu 22. 5. o 14:30 a vo štvrtok 27. 5. o 18:00. Predaj vstupeniek zatiaľ realizujeme len elektronicky cez https://babkovedivadlo.maxiticket.sk/. V rámci ochrany prírody lístky nie je potrebné tlačiť, stačí ich mať uložené v telefóne.
Ihneď, ako to bude možné, spustíme pre vás aj priamy predaj lístkov v pokladni na Škultétyho 5.
Od 3. 5. 2021 sa riadime podmienkami kultúrneho semaforu, ktorý určuje pravidlá pre organizovanie hromadných podujatí s ohľadom na jednotlivé fázy pandemickej situácie.
V 1. stupni varovania je povolená len 50 % kapacita sály – tzn. 84 ľudí, pričom v hľadisku budeme obsadzovať každý druhý rad a diváci budú usádzaní šachovnicovo.
Návštevníci sa budú musieť pri vstupe do divadla preukázať platným negatívnym PCR-RT/LAMP testom nie starším ako 72 hodín alebo Ag testom nie starším ako 24 hodín. Táto povinnosť neplatí pre deti do 10 rokov.
Vstup do sály bude umožnený len s rúškom či respirátorom v zmysle aktuálneho nariadenia hygienikom.
V divadle dodržiavame všetky potrebné hygienické a bezpečnostné opatrenia. Po každom predstavení prebehne kompletná dezinfekcia priestorov a dotykových plôch.
Prevádzkovateľ internetovej stránky a systému Maxiticket spolu s naším divadlom sú povinní po dobu 2 týždňov od konkrétneho podujatia uchovávať telefonický alebo mailový kontakt každého platiaceho návštevníka, a to za účelom dohľadania kontaktov v prípade vzniku ohniska nákazy a poskytnúť ich RÚVZ.
Ďakujeme vopred všetkým za rešpektovanie nariadení. My sme pripravení, chýbate nám už len vy. Vidíme sa NAŽIVO.
Rozprávky o Malej tučnej víle

 

Malá tučná víla, Trpajzel, Prechladnutá rybička, Prasisko, Špinavý zajac – svet hračiek, ktorý je citlivou paródiou svojráznych ľudských vlastností a jednania. Ako povedať niekomu nepríjemnú pravdu a zároveň ho neuraziť? A ako si ju vypočuť?
Krátke príbehy o tom, ako zvládať hnev, naučiť sa prijímať kritiku a pracovať so svojimi nepeknými vlastnosťami sú tlmočené s detskou logikou a obrazným pohľadom na svet.

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Vhodné pre deti od 3 rokov.

Dĺžka predstavenia: 50 minút.

Adaptácia, výtvarný koncept, réžia: Katarína Aulitisová
Hudba: Štefan Horváth
Hrajú (sa): Michal Adam, Jaroslava Hupková, Miriam Kalinková, Ľubomír Piktor
Inšpícia: Jaroslava Hupková, Ľubomír Piktor

Podrobnosti

Dátum:
22. mája 2021
Čas:
14:30 - 15:20
Cena:
5€
Udalosť Categories:
,
Udalosť Značky:
, , ,
Webstránka:
https://babkovedivadlo.maxiticket.sk/

Organizátor

Bratislavské bábkové divadlo
Phone
0905616540
Email
prevadzka@babkovedivadlo.sk
View Organizátor Website

Miesto udalosti

Bratislavské bábkové divadlo
Škulétyho 5
Bratislava, 83104 Slovenská republika
+ Google Map
View Miesto udalosti Website