Nahrávam Udalosti

« Zobraziť všetky udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Záhrada nikdy nespí | Deň detí v Bratislavskom bábkovom divadle

30. mája 2021 o 10:30 - 11:20

Zadarmo
Milí priatelia, blíži sa dôležitý sviatok, ktorý by sme radi oslávili spoločne s vami. V nedeľu 30. 5. pre vás o 10:30 zahráme letnú verziu projektu Záhrada nikdy nespí a po dlhých mesiacoch tak budeme môcť konečne opäť objavovať všetky jej zákutia a tajomstvá jej obyvateľov.
Pri príležitosti MDD bude podujatie s voľným vstupom. Bezplatné vstupenky je nutné si zabezpečiť elektronicky cez Maxiticket https://babkovedivadlo.maxiticket.sk/zahrada-nikdy-nespi… a keďže chránime životné prostredie, nie je nutné lístky tlačiť, stačí ich mať uložené v telefóne Predaj cez pokladňu na toto podujatie nebude možný.
Počet miest je z dôvodu bezpečnosti a špecifickosti podujatia limitovaný na 50. Všetky podujatia v našom divadle prebiehajú v súlade s hygienickými a bezpečnostnými opatreniami, ako aj s ohľadom na platný kultúrny semafor.
V prípade nepriaznivého počasia vám zahráme vo vnútri ako náhradný titul O dvanástich mesiačikoch.
Tešíme sa na vás!
Záhrada nikdy nespí
Kým vy spíte, oni bdejú. Povyliezajú zo škár či dutín a vydajú sa na lov. Alebo na útek. Jeden hľadá lásku, druhý sladký nektár a ďalší zvádza boj o teritórium. Čo ich spája? Nájdete ich v trse trávy, kôpke hliny či v korune stromu. Viete, o kom je reč?
Tentokrát sa u nás nevyzlečiete z vetroviek a ani na vás nečaká pohodlná sedačka v sále. Spoločne zamierime do divadelnej záhrady, kde na čerstvom vzduchu zaostríme na fascinujúci život záhradných tvorov.
Režijná a dramaturgická spolupráca: Katarína Aulitisová, Peter Galdík
Bábky: Martina Fintorová
Hudobná spolupráca: Martin Geišberg
Účinkujú: Anna Čonková, Miriam Kalinková, Miroslava Dudková, Lukáš Tandara, Ľubomír Piktor, Róbert Laurinec, Michal Adam, Peter Pavlík a.h., Nina Tarasovičová, Dominik Prok
Inšpícia: Nina Tarasovičová

Podrobnosti

Dátum:
30. mája 2021
Čas:
10:30 - 11:20
Cena:
Zadarmo
Udalosť Categories:
,
Udalosť Značky:
, , , ,
Webstránka:
https://babkovedivadlo.maxiticket.sk/

Organizátor

Bratislavské bábkové divadlo
Phone
0905616540
Email
prevadzka@babkovedivadlo.sk
View Organizátor Website

Miesto udalosti

Bratislavské bábkové divadlo
Škulétyho 5
Bratislava, 83104 Slovenská republika
+ Google Map
View Miesto udalosti Website