Nahrávam Udalosti

« Zobraziť všetky udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

ZDRAVÝ ROZUM VO VÝCHOVE S MARKOM HERMANOM

10. novembra 2022 o 19:00 - 21:00

15€

Svieži a pohodový manuál výchovy pre všetkých, ktorí si razia v živote prístup zdravého rozumu.

Ako vytvoriť doma dobrú atmosféru? Prečo hovoríme, že moderné technológie vyrazili dvere do našich domácnosti? Prečo niektorí rodičia zbytočne bojujú a sú z výchovy unavení či otrávaní? A prečo je dôležité vytvoriť s partnerom pevný pár? Uznávaný lektor v oblasti výchovy Marek Herman ponúkne jednoduché a zrozumiteľné návody a postupy ako meniť svet okolo nás. Spolu si pripomenieme časom overené princípy, ktoré možno použiť ako v osobnom živote, tak aj v každodennej práci s deťmi doma alebo v škole či v škôlke.

Po prednáške bude nasledovať diskusia. Po prednáške bude Marek Herman podpisvoať knihy, ktoré budú k dispozícií aj na mieste.

PhDr. Marek Herman je uznávaný český pedagóg a lektor. Vedie obľúbené semináre o sebarozvoji, sebapoznávaní a o výchove detí, najmä v období predškolského veku. Vyštudoval Pedagogickú fakultu Masarykovej univerzity v Brne a pôsobil ako externý pracovník na Katedre rekreologie Fakulty telesnej výchovy Univerzity Palackého v Olomouci a tiež na Vysokej škole ekonomickej v Prahe. Je autorom publikácií Najděte si svého marťana, Jsi tam, brácho? a Máma není služka, máma je dáma. Knihy sa stali bestsellermi medzi rodičmi a pedagógmi a sú označované za pozvánku do detskej psychiky. Herman sa zaoberá hlavne dvoma veľkými témami: výchovou v rodine a sebapoznaním.

FB event

Podrobnosti

Dátum:
10. novembra 2022
Čas:
19:00 - 21:00
Cena:
15€
Udalosť Kategória:
Webstránka:
https://www.kzp.sk/podujatie/zdravy-rozum-vo-vychove-s-markom-hermanom

Organizátor

Kultúrne zariadenia Petržalky
Phone
+421268299200
Email
kzp@kzp.sk
View Organizátor Website

Miesto udalosti

Dom kultúry Zrkadlový háj