Posledný júnový víkend bude patriť festivalu Dni Petržalky 2022

1049

Absolútny rekord návštevnosti dosiahli v roku 2018, keď na festival zavítalo viac ako 35.000 ľudí. Posledný júnový víkend bude v najväčšej bratislavskej mestskej časti opäť patriť tradičnému festivalu Dni Petržalky. Jeho v poradí 25. ročník sa uskutoční 24. až 25. júna na Dostihovej dráhe na Starohájskej ulici. Najväčšie a najočakávanejšie podujatie v gescii mestskej časti Dni Petržalky 2022 rozprúdi krv v žilách všetkých Petržalčanov a ďalších návštevníkov. Čaká vás nabitý program plný najlepších slovenských interpretov.

Z rôznych hudobných žánrov si vyberie každý. Úsmev na tvári vám zaručene vyčaria VeronikaS – Veronika Strapková, Kmeťoband, Medial Banana či protagonisti tradičnej ľudovej kultúry SĽUK. Majk Spirit, Kali a Peter Pann zase nakopnú všetkých milovníkov rapu a hip-hopu. Roztancovať vás prídu skvelí Kandráčovci a na záver sa predstaví zlatý klinec programu – vynikajúci hudobník i textár Richard Müller.  A to zďaleka nie je koniec. Celý program s harmonogramom jednotlivých vystúpení a ďalších sprievodných podujatí pre malých i veľkých nájdete na stránke Petržalky TU.

Dni Petržalky prilákajú každoročne desaťtisíce návštevníkov. Absolútny rekord návštevnosti dosiahli v roku 2018, keď na festival zavítalo viac ako 35.000 ľudí. Vstup na podujatie je bezplatný.

Zdroj: TASR, Petržalka