Pošli to ďalej, Modra!

1321
Foto: Nina Skalíková Photography
Foto: Nina Skalíková Photography

Mesto Modra odštartovalo seriál, ktorým vás chce inšpirovať. Ukáže vám, ako medzi sebou spolupracujú miestni výrobcovia, prevádzky, podnikatelia a vzájomne si tak pomáhajú.

V najnovšej časti seriálu predstavila Modra firmu Knott a reštauráciu Mlyn 108:

Spoločnosť KNOTT patrí k najväčším zamestnávateľom v Modre s ročným obratom 30 miliónov EUR. Dáva prácu ľuďom z regiónu a zároveň spolupracuje s radom ďalších modranských spoločností: kolesá jej dodáva Bohnenkamp, plastové diely Termopa, drevo na balenie M a P Korporácia, využíva služby špedície Duo Team, kávu Ebenica a svoje produkty dodáva firmám Agados, Pongratz a FarmProfi. Generálny riaditeľ KNOTTu Dušan Špánik si na pracovné obedy s domácimi aj zahraničnými obchodnými partnermi často vyberá reprezentatívne priestory reštaurácie Mlyn 108, kde má 100 % istotu kvality, čerstvosti a originálneho gurmánskeho zážitku.

Foto: Nina Skalíková Photography

„Pošli to ďalej, Modra“ je ukážka vzájomnej podpory

Modra vyzýva obyvateľov, aby míňali peniaze doma a podporili miestne obchodíky, kaviarne, reštaurácie, vinárov. Celý projekt je predovšetkým ukážkou vzájomnej podpory komunity. Pomôže rodinným firmám aj mestu.

Zdroj: Facebook Mesto Modra – oficiálna stranka

Foto: Nina Skalíková Photography
Foto: Nina Skalíková Photography