Pozrite si najkrajšie predzáhradky celej Petržalky

1273
1 . miesto

S takmer 900 hlasmi sa najkrajšou predzáhradkou tejto sezóny stala predzáhradka na Ševčenkovej ulici.

Mestská časť Petržalka spustila ešte začiatkom apríla možnosť nominácie predzáhradiek do prvého ročníka súťaže Najkrajšia predzáhradka Petržalky. Verejnosť prihlásila 16 účastníkov, z ktorých päťčlenná komisia rozhodla o postupe ôsmich do hlasovania na sociálnych sieťach.

„Predzáhradka sa rozkladá na viacerých miestach, preto ju ani nebolo možné zachytiť celú na jednu fotografiu,“ informovala mestská časť na sociálnej sieti. „Na druhom mieste sa s počtom lajkov viac ako 600 umiestnila predzáhradka na Hrobákovej ulici, tretiu priečku obsadila predzáhradka na Fedinovej ulici, ktorej dalo palec hore vyše 500 obyvateľov.“ Na treťom mieste sa umiestnila predzáhradka na Fedinovej. 

2. miesto
3. miesto

„Naša samospráva si cení aktívnu účasť na tvorbe a udržiavaní zelene, rozhodla sa preto oceniť všetkých zúčastnených finalistov i jedného z vás, ktorí ste v našej súťaži hlasovali. Aj takto chceme tvorcom petržalských predzáhradiek poďakovať za šikovnosť, trpezlivosť a čas, ktorí venujú do skrášľovania našej mestskej časti,“ priblížil náš kolega Adrián Ševeček z referátu zelene.

Zdroj: Petržalka