Pozývame vás na Deň otvorených dverí Spojenej školy v Ivanke pri Dunaji

1100

Aj tento rok otvára Spojená škola v Ivanke pri Dunaji brány školy pre širokú verejnosť. Viac o štúdiu, odboroch, úspechoch, mimoškolských aktivitách sa môžete dozvedieť na Dňoch otvorených dverí, ktoré sa budú konať v utorok 28. februára od 8:00 do 13:00.

Spojená škola v Ivanke pri Dunaji je moderná škola s odbornými pracoviskami strediska odbornej praxe ako jazdecké centrum, canis centrum, rybničné hospodárstvo. Zvieratá – kone, psy, ryby, drobné zvieratá – sú súčasťou vzdelávania. Pre študentov s láskou k zvieratám a prírode sú zaujímavé odbory s biologickou orientáciou. Veľmi perspektívne sú odbory z oblasti podnikania a služieb. Počas štúdia sa môžu študenti cez vzdelávacie programy zúčastniť na zahraničných pobytoch na partnerských školách.

DOD sú zamerané na propagáciu všetkých  študijných a učebných odborov školy. Záujemcom o štúdium na škole poskytujú informácie učitelia a žiaci aktuálne, podľa toho, o ktoré odbory majú záujem. Študijné odbory si môžete pozrieť na webe školy TU.

Župa dokončuje areál pre študentov veteriny a pôdohospodárstva

Areál strednej školy v Zálesí prešiel veľkou rekonštrukciou a bude slúžiť budúcim pôdohospodárom a veterinárom. Areál sa premení na moderné a atraktívne zázemie pre štúdium odborných predmetov. Župa tu zrekonštruovala stajne, jazdeckú halu i chovné stanice pre psov. Budú sa tu chovať zvieratá a chýbať nebudú ani kováčske či stolárske dielne. Viac o projekte sa môžete dočítať TU.