S dnešným futbalovým zápasom môžu byť spojené viaceré obmedzenia v uliciach hlavného mesta

488

Počas dnešného večera sa odohrá rizikový zápas Európskej konferenčnej ligy medzi ŠK Slovan Bratislava a FC Basel 1893. So zápasom môžu byť spojené viaceré obmedzenia v uliciach hlavného mesta. Mestská polícia bude počas celého dňa súčinná s Políciou SR. Výrazne zvýšený počet hliadok si môžete v uliciach Bratislavy všimnúť už od obedňajších hodín, kedy bude polícia dozerať na verejný poriadok najmä v centre Starého Mesta.

„Vo večerných hodinách, respektíve po 16:00 odporúčame zvoliť alternatívne trasy a zbytočne nemerať cestu k alebo okolo Národného futbalového štadióna. Je možné, že dôjde k čiastočným obmedzeniam vo verejnej alebo súkromnej preprave. Prosíme, rešpektujte pokyny policajtiek a policajtov,“ približuje mestská polícia na sociálnej sieti.

Dotknuté môžu byť najmä ulice Bajkalská (od križovatky s Vajnorskou ulicou v úseku po Trnavskú cestu), Príkopová ulica, Viktora Tegelhoffa a Kalinčiakova ulica.Fanúšikom odporúčame neparkovať pri štadióne, ale využiť parkoviská v širšom okolí a priamo ku štadiónu prísť verejnou dopravou. Viac informácií, ako aj najvhodnejšie spoje, nájdete na stránkach Dopravného podniku Bratislava. Apelujeme na slušné a dôstojné správanie slovenských, ale aj švajčiarskych, fanúšikov a vyhnutiu sa nešportovým prejavom,“ dodáva.

Ak sa stanete svedkom porušovania verejného poriadku alebo páchania trestného činu, neváhajte a volajte linku 159. Môžete tak zamedziť väčším škodám.

Zdroj: Mestská polícia Bratislava