Stupavské bleskovky. V piatok bude v Stupave koncert rapera Majselfa

1302

Stupava si pripravila seriál najhorúcejších informácií z diania v meste. Dozviete sa, čo sa v Stupave pripravuje, vybavuje, na čom sa na úrade pracuje a na čo sa obyvatelia môžu tešiť. Čo sa udialo za posledný týždeň?

Mesto podalo žiadosť o dotáciu na predĺženie pešej zóny, v prvej fáze. Rekonštrukcia sa týka chodníka na Hlavnej ulici (parkovisko Hlavná – Školská).

Za účasti primátora zasadala porota architektov k návrhom architektonickej štúdie ZUŠ-Troyerovo námestie a vybrala návrhy, ktoré pôjdu do 2 kola súťaže.

Okrem toho, že zasadala mestská rada, tak pracovníci Verejnoprospešných služieb Stupava pokračujú v renovácii chodníka na Mlynskej ulici.

V uplynulom týždni hliadky MsP Stupava vypátrali a odovzdali na útvar OO PZ  Stupava dve osoby, z ktorých jedna bola podozrivá z trestnej činnosti a na druhú bol vydaný Európsky zatýkací rozkaz a dodanie do výkonu trestu v Leopoldove. Hliadky ďalej pátrajú po neznámej osobe, ktorá bola majiteľom prichytená na súkromnom pozemku v záhradkárskej oblasti Grefty, avšak pred príchodom hliadky ušla.

Mestské kultúrne a informačné centrum pripravilo pre fanúšikov koncert rapera Majselfa, ktorý sa uskutoční 26.júna od 18:00 v Sedliackom dvore vedľa Kultúrneho domu. Vystúpi aj speváčka Karin Ann, DJ Baret a DJ Johnny Bee.

Zdroj: Stupava