Unikátne spojenie poetického slova a hudby na harfe v Modre

539
Poeticko -hudobny vecer je koncipovany unikatnym spojenim poetickeho slova a hudby na harfe
Poeticko -hudobny vecer je koncipovany unikatnym spojenim poetickeho slova a hudby na harfe

V piatok 26.5.2023 o 19.00 hod., sa v nádhernom priestore Nemeckého evanjelického kostola v Modre uskutoční koncert, na ktorom herec Marek Majeský a harfista Michal Matejčík predstavia poeticko-hudobný program „This is my World“, tvoreného z kompozícií songov skupiny Depeche Mode.

Unikátne spojenie poetického slova (textov skladieb v slovenskom jazyku) a hudby na harfe prinesie návštevníkom koncertu v nádhernom prostredí kostola, hĺbku a radosť z hudby.

Podujatie sa koná presne v deň výročia úmrtia jedného zo zakladajúcich členov skupiny Depeche Mode Andyho Fletchera, ktorý náhle odišiel a ktorého strata zostávajúcich členov Martina Gore a Dave Gahana hlboko zasiahla.

Príďte zažiť jedinečný večer v duchu myšlienky spomínaného nového albumu Depeche mode s naplnenia slov Dave Gahana: „It takes you on a kind of journey that starts at a place, where you say, ‚This is my world‘ and ends with the question ‚How can I make the most of it?'“ Zavedie vás to na cestu, ktorá začína na mieste, kde si poviete: „Toto je môj svet“ a končí otázkou „Ako z neho môžem vyťažiť maximum?“

Zdroj: Slbagency