V nádhernom prostredí Ekocentra Stupava na vás čaká skvelý program

794

Príďte sa s nami podeliť o krásy prírody a dozvedieť sa viac o jej tajomstvách v sobotu 25. novembra.

10.00 Výprava do lesa s Jurajom Čačaným
Začneme prírodovednou prechádzkou v okolí Stupavy. Táto aktivita je určená pre deti od 8 rokov, a to bez sprievodu rodičov. Spoločne strávime sobotu v lese, kde si povieme zaujímavosti zo života zvierat a zaspomíname na veselé dni letných táborov. Príspevok na túto výpravu je 12 € na dieťa, vrátane suchého obeda na opekačku. Kapacita je obmedzená, takže neváhajte a prihláste sa na ekocentrum@stupava.sk.

11.00 Hravá prírodoveda
Po výprave vás čaká ďalší vzdelávací zážitok. Hry, hádanky, doplňovačky, puzzle či omaľovánky – tieto aktivity vám umožnia zistiť, čo už viete o prírode, a určite sa naučíte niečo nové.

14.00 Zazimovanie záhrady / Marianna Piršelová prezentácia/diskusia
Permakultúrna dizajnérka Marianna Piršelová sa s nami podelí o svoje poznatky. Dozviete sa, či treba záhradu na jeseň upratať alebo si môžeme niečo nechať na jar. Taktiež sa naučíte, ako ochrániť pôdu a rastliny a pripraviť ich na nasledujúcu sezónu. Príspevok na túto prednášku je 3 eurá na osobu.

Nechajte sa uniesť krásami prírody a zúčastnite sa týchto aktivít v Ekocentre Stupava. Učenie o prírode a ochrane životného prostredia môže byť nielen poučné, ale aj veľmi zábavné! Spoločne môžeme prispieť k udržateľnosti našej planéty.