V Rusovciach pribudlo vysunuté pracovisko mestskej polície

532

Po rokoch, keď bolo pracovisko Mestskej polície v Rusovciach zrušené, dochádza k jeho opätovnému otvoreniu. Od augusta sa tak môžu Rusovčania, preferujúci osobný kontakt, zastaviť v priestoroch Mestskej polície v budove na Balkánskej ulici 102 a mestskí policajti sú tak bližšie k takmer 10 000 obyvateľkám a obyvateľom Rusoviec, Jaroviec a Čunova. Náčelník bratislavskej Mestskej polície Miroslav Antal oficiálne prevzal do užívania priestory z rúk starostky Rusoviec Lucie Tulekovej Henčelovej.

A kedy môžete za mestskými policajtmi zájsť osobne? “Úradné hodiny reflektujú záujem verejnosti, potreby mestskej časti a aj možnosti mestskej polície. Aktuálne sú policajtky a policajti na vysunutom pracovisku k dispozícii v utorky v čase od 14:00 do 16:00 hod. a štvrtky od 16:00 do 18:00 hod.” informovali zástupcovia Mestskej polície.

V prípade, ak potrebujete kontaktovať mestskú políciu mimo týchto časov, ponúkajú sa aj iné možnosti. „Samozrejme, všetky obyvateľky a obyvatelia sa môžu spoľahnúť na linku 159. Vždy, ak sa ocitnete v problémoch alebo ste svedkom protiprávneho konania, neváhajte a oslovte nás prostredníctvom telefónu. Ak potrebujete riešiť neakútne situácie, môžete tak urobiť prostredníctvom podnetov na našom webe msp.bratislava.sk alebo v mobilnej aplikácii pre Android a iOS,” dodali.

Zdroj: Rusovce; Foto: Archív MsP