V Ružinove úradujú falošní robotníci. Buďte opatrní

883

V mestskej časti Ružinov, ale možno aj v iných mestských častiach „opravuje“ partia podvodníkov, ktorí sa vydávajú za robotníkov. Starosta Ružinova Martin Chren informuje na sociálnej sieti o najnovšom príbehu z Ružinova a zároveň vyzýva obyvateľov, ak sa im stane niečo podobné, aby okamžite volali políciu.

„Jednu ružinovskú obyvateľku dnes kontaktovali zatiaľ neznámi robotníci, že prišli opraviť chodník pred jej rodinným domom. Rozbúrali asfalt – a potom, keď už bol chodník rozbitý – si od nej vyžiadali niekoľko tisíc eur ako poplatok za opravu. Bohužiaľ, dôverčivá pani im naletela. Že po sebe svojou “opravou” zanechali totálnu spúšť, je už len smutná bodka za týmto príbehom,“ priblížil Chren.

Týmto podvodníkom nenaleťte, mestská časť ani mesto totiž nikdy od obyvateľov nežiadajú príspevok za opravu chodníka či cesty. „Rôzne falošné partie, ktoré operujú najmä na Trnávke a v Prievoze, nemajú povolenia, aby takúto opravu mohli vykonať. A môžu sa z nich vykľuť podvodníci, ktorí za prácu v hodnote pár sto eur vypýtajú oveľa viac a ešte ju sfušujú,“ dodal starosta.

Zdroj: Martin Chren-starosta Ružinova