Vyvenčite psíka z útulku

7061

Vezmite na prechádzku chlpatého spoločníka z útulku. Psíkom spríjemníte čakanie na adopciu.

Opustení psíkovia v bratislavskej Slobode zvierat si väčšinou rýchlo nájdu dobrých ľudí, ktorí sa stanú ich novou rodinou. Čas v útulku však pre nich býva napriek skvelej starostlivosti personálu smutný. Niektorí, najmä starší, však v útulku trávia dlhší čas, a preto im prechádzky veľmi spríjemňujú život.

V blízkosti bratislavského útulku v Dúbravke je krásny les s príjemnými zákutiami, ideálny na prechádzku. A ak na ňu vezmete aj psíka z útulku, urobíte niečo pre seba aj tieto opustené zvieratká. Zamestnanci vám veľmi ochotne poradia a budú rešpektovať, ak si prosíte napríklad menšieho pokojného psíka alebo takého, ktorý je vhodný k deťom.

Ako venčiť?

V Slobode zvierat môžete venčiť každý pracovný deň aj cez víkendy od 12. do 16. hodiny. K venčeniu nepotrebujete nič, okrem vodítka vám dokonca požičajú aj ruksak a misku na vodu, ak sa chystáte na dlhší výlet. „Útulkáči“ aj zamestnanci sa však potešia, ak im donesiete jedlo, pamlsky, ale aj staršie vodítko či deku. Útulok je v bratislavskej Dúbravke na Poliankach a ľahko prídete vlastným autom či MHD.