Zažite pohyb, zdravie a spoločenskú atmosféru s projektom Rozbehaj Sa

279

Rozbehaj Sa je viac ako len séria behov. Je to pohybový zážitok, ktorý spája nadšených bežcov z celého regiónu v jedinečnej oslave zdravia, pohybu a komunity. Od nočných edícií cez športovo-benefičné podujatia až po Halloween behy a Less Waste Run, Rozbehaj Sa ponúka širokú škálu zážitkov pre všetky vekové kategórie.

Projekt Rozbehaj Sa vznikol s cieľom inšpirovať ľudí k aktívnemu životnému štýlu a podporovať zdravie a pohyb v našej komunite. Sériou behov a podujatí, ktoré zdôrazňujú rôznorodosť, pestrú atmosféru a dôležitosť spoločenského zapojenia, sa vytvára prostredie, kde sa každý môže cítiť ako súčasť niečoho väčšieho.Jedným z hlavných prvkov projektu je jeho inkluzivita. Nezáleží na tom, či ste profesionálny bežec, začiatočník alebo rodina s deťmi – všetci sú vítaní a nájdu tu niečo pre seba. Okrem toho, že si bežci môži užiť úžasnú atmosféru podujatí, môžu aj prispieť k dobrej veci ako napríklad darovať spálene kalórie cez aplikáciu APPKA na podporu tých, ktorí to najviac potrebujú.

Zapojte sa do Rozbehaj Sa a objavte radosť z pohybu, zdravia a komunity. Prvý beh v poradí je Vrakunský beh Nočná edícia, ktorý sa koná už 18.mája 2024.

Termíny behov Rozbehaj Sa:

Vrakunský beh – Nočná edícia – 18.5.2024 (registrácia spustená)

Biskupický beh – 16.6.2024

Ružinovský kolotoč – 7.9.2024


Vrakunský beh – 8.9.2024


Less waste run – 22.9.2024


Vrakunský beh – Halloween edícia – 9.11.2024
Pre viac informácií o projekte Rozbehaj Sa a jednotlivých behoch navštívte webovú stránku na https://www.rozbehajsa.sk/