Bratislavská župa bude bilancovať výsledky za dva roky

1227

Bratislavská župa pozýva obyvateľov kraja na verejnú prezentáciu výsledkov svojej práce za ostatné dva roky. Podujatie sa uskutoční v utorok 17. decembra o 13:30 v priestoroch Úradu Bratislavského samosprávneho kraja.

„Keď som v roku 2017 nastúpil na post župana, povedal som si, že je veľká príležitosť dokázať pretaviť vízie v skutočnosť. Robiť, byť lídrom a mať výsledky. A z množstva úspechov, ktoré sme za dva roky dosiahli, je jasné, že sa nám to darí,“ zhrnul predseda Bratislavského samosprávneho kraja Juraj Droba.

Ako podotkol Droba, práca na župe sa skladá z množstva veľkých projektov, ale aj každodenných maličkostí. Prioritami pre Bratislavský kraj zostávajú do budúcnosti školstvo, zdravotníctvo, sociálne veci, doprava a životné prostredie.

„Na verejnej prezentácii Dva roky na župe, vám spolu s kolegami priblížime našu prácu a najmä odprezentujeme hmatateľné výsledky,“ pozýva predseda Bratislavského samosprávneho kraja Juraj Droba, ktorý dodáva: „Aj do budúceho obdobia máme smelé plány, no nič z toho nepôjde bez spolupráce s obyvateľmi kraja. Spätná väzba a konkrétne pripomienky či nápady sú pre nás kľúčové.“

Viac informácií k podujatiu Dva roky na župe nájdete tu.