Bratislavské bábkové divadlo si pre vás pripravilo Osmijankove rozprávky o princeznách

1526

Bratislavské bábkové divadlo si po Zaseknutej bundičke dáva ďalší reštart. Najbližší víkend 13. 6. sa bude niesť v duchu Kristy Bendovej a jej legendárnych Osmijankových rozprávok o princeznách, ktoré tentokrát už ani počasie neodradí.

Predstavenie pre vás bábkové divadlo zahrá v divadelnej záhrade na Škultétyho 5 v sobotu o 14:30 a v nedeľu o 10:00 a 14:30.

Lístky je možné zakúpiť cez pracovné dni v pokladni na Škultétyho 5 od 8:00 do 14:00. Cez víkend sa pokladňa otvára hodinu pred predstavením.

Vstupenky sú k dispozícii aj online https://babkovedivadlo.maxiticket.sk/ a keďže nezabúdajú ani na životné prostredie, vstupenky nemusíte tlačiť, stačí ich mať uložené v telefóne.

Aj napriek uvoľneniam sa však musia nielen herci, ale aj diváci chrániť a dodržiavať všetky potrebné hygienické a bezpečnostné opatrenia. Priestor záhrady je veľký, no počet miest je limitovaný a medzi divákmi budú zachované 2-metrové rozostupy. Miesta vedľa seba budú vyhradené iba na požiadanie pre rodinných príslušníkov alebo partnerov. Po každom predstavení prebehne dezinfekcia priestorov a dotykových plôch.

V prípade nepriaznivého počasia predstavenie odohráme vo veľkej sále divadla, v ktorej bude zabezpečené šachovnicové sedenie.