Bratislavské kúpaliská sa pripravujú na letnú sezónu. Otvoria čoskoro

2758
kúpalisko Delfin

Bazény bratislavských letných kúpalísk sa v týchto dňoch postupne napúšťajú vodou a príprava na letnú sezónu je v plnom prúde.

Bratislava po už sprístupnených Zlatých Pieskoch plánuje od 12. júna v závislosti od počasia postupne otvoriť aj všetky ostatné kúpaliská vo vlastníctve mesta – Rosnička, Delfín, Tehelné Pole, Lamač, Krasňany, Rača.

Mesto vylepšilo aj proces online nákupu lístka na https://kupaliska.bratislava.sk. Nová webová stránka ponúka jednoduchý spôsob prehľadávania či platieb. Po zakúpení online lístka obdržíte email s QR kódmi, ktoré sa dajú pri vstupe na kúpalisko ukázať priamo v mobile. Alternatívou je tiež možnosť ich stiahnutia a tlače z formátu PDF.

Držitelia online lístkov majú tiež výhodu v tom, že kúpalisko môžu počas dňa opustiť a vrátiť sa neskôr, prípadne v priebehu dňa navštíviť rôzne kúpaliská. Všetky typy permanentiek sú neprenosné a môže ich využívať iba jedna osoba. Výnimka je pri celodenných lístkoch (3,5€), kedy môže jedna osoba zakúpiť aj viacero lístkov a hromadne ich uplatniť napr. ak ide na kúpalisko s partiou kamarátov.

Mesto vylepšilo proces online nákupu lístka.

Na výber sú 4 typy lístkov s možnosťou zakúpenia online:

  • celodenný lístok (3,5€)
  • permanentka na 10 dní (29€)
  • permanentka na 10 dní po 17:00 (19€)
  • sezónna permanentka (99€ + 1€ za každé dieťa)

Do ponuky sa vracia aj obľúbený zľavnený lístok po 17-tej hodine, ktorý bude možné zakúpiť si cez registračné pokladne priamo na kúpaliskách.

Zdroj: Bratislava-hlavné mesto SR