Cez víkend vás opäť pozývame na Pumptrack tour de Slovakia na Zochovej chate

1623

Pumptrack tour de Slovakia je opäť tu! Počas víkendu 6. a 7.11. si budete môcť opäť spolu s Filipom Polcom zlepšiť svoje jazdecké schopnosti a zapretekať na Pumptracku Zochova Chata.

V nedeľu 7.11. budete mať možnosť si zapretekať s časom na vašej obľúbenej dráhe. Tí najrýchlejší sa postavia na stupeň víťazov. Zaregistrovať sa budete môcť vo viacerých vekových kategóriách, na odrážadlách, bicykloch aj kolobežkách, na vlastnom, či požičanom z požičovne.

Vstup na tréning, požičovňa ochranných prvkov, kolobežiek a bicyklov všetkých veľkostí, aj štartovné je opäť vďaka Bratislavskému samosprávnemu kraju zadarmo.

Harmonogram

Sobota 6.11.

Tréning pre verejnosť s Filipom Polcom:

  • od 10:00 -15:00 s účasťou Filipa Polca – koučovanie účastníkov, trénovanie, autogramiáda, fotenie s fanúšikmi, exhibície profi jazdcov, trénovanie pod dohľadom skúsených jazdcov.

Nedeľa 7.11.

Preteky Pumptrack Slovakia pre verejnosť:

  • od 10:00 – 13:15 jazdenie na Pumtpracku, trénovanie, registrácia pretekárov, exhibície profi jazdcov, trénovanie pod dohľadom skúsených jazdcov.
  • od 13:30 – 15:00 preteky Pumptrack Slovakia pre verejnosť (meranie časov, vyhlásenie výsledkov a odovzdanie cien pre víťazov), účasť Filipa Polca koučovanie účastníkov tréningov, autogramiáda, fotenie s fanúšikmi.

Zdroj: Pumptrack