Ďalší ročník Petržalskej letnej univerzity pre seniorov mal veľký úspech

639

Ekonomická univerzita v Bratislave v spolupráci s mestskou časťou Petržalka 16. júla dopísala ďalšiu kapitolu svojho letného príbehu plného nových vedomostí a poznatkov pre našich najstarších spoluobčanov.

„Nesmierne nás teší, že Petržalská letná univerzita seniorov každým rokom rastie i do počtu účastníkov, dokonca aj z iných samospráv. Veď tretí ročník PLUS-ky vďaka štyrom rôznorodým a zaujímavým prednáškam navštívilo viac ako 400 seniorov, ktorí si po poslednej z nich symbolicky prevzali certifikáty o absolvovaní štúdia z rúk prorektorky Ekonomickej univerzity Zuzany Juhászovej a vicestarostky Jany Hrehorovej,“ približuje mestská časť Petržalka na sociálnej sieti.

Ako zástupkyňa Petržalky poznamenala v záverečnej reči, keď v roku 2019 s pani Jankou Chládeckou rozbiehali túto spoluprácu, hľadali prvé témy a inšpiratívnych prednášajúcich, ani vo sne im nenapadlo, že o ňu môže byť tak vysoký záujem. „Spolu s nimi teda dúfame, že sa na Petržalskej letnej univerzite seniorov budeme vídať ešte dlhé roky,“ dodáva samospráva. 

Zdroj: Petržalka