Deň detí v Bratislave pokračuje aj tento víkend

1377

Bratislavské mestské časti pozývajú na oslavy Dňa detí aj počas tohto víkendu. Toto je program:

Deň detí v Petržalke

V zábave pre najmenších tento víkend pokračuje mestská časť Petržalka počas celého víkendu 5. a 6. júna, a to vďaka skvelému podujatiu Susedské dni detí. Pestrý program okrem mestskej časti podporili tiež aj partneri z Bratislavského samosprávneho kraja a Fondu na podporu umenia.

Viac informácii nielen o Dni detí v Petržalke nájdete na www.KZP.sk.

Devínska Nová Ves

Sobota je ten správny deň keď sa pohyb, príroda, hádanky a organizácie pre deti v Devínskej Novej Vsi spájajú v jedno a spolu oslavujú deň detí.

Čaká vás príjemná prechádzka s pohybovými výzvami, hľadanie indícií, darčeky a kopec prekvapení. Vylúšti záhadu a získaj vstupenku na koncertné vystúpenie Mici a Mňau.

Pozor! Je povinná rezervácia na https://www.devinskanovaves.sk/rezervacia/126/den-deti.

Lamač

Sobota bude patriť aj deťom v mestskej časti Lamač.

•             Od 15.00-18.00 bude v centre Lamača popoludnie plné súťaží, hier a zábavy pre najmenších a kto sa nebojí, pre toho bude prichystaný aj kolotoč.

•             Od 18.00-19.00 je na Malokarpatskom námestí pripravená humorno divadelná rozprávka nie len pre deti.

Dúbravka

Koľko schodov, koľko zvonov či pitných fontán? Čo má obuté Svätý Florián a aké okná má dúbravská kaplnka? Ak ste stretli alebo stretnete dieťa s perom a oranžovou brožúrkou v ruke, ktoré rieši tieto otázky, nemajte obavy, to len pátra s Tinom. Od 1 júna prebieha v mestskej časti Medzinárodný deň detí v Dúbravke s Pátračom Tinom. Pátrať sa dá individuálne, pričom brožúrku s úlohami možno vyzdvihnúť v miestnej knižnici, alebo spoločne v sprievode Tina v sobotu od 15.00. Viac info nájdete TU.

Karlova Ves

Prekvapenie čaká v sobotu aj na malých Karlovešťanov. Nezbedná Máša sa bude túlať lesom, kde spozná veľa priateľov no a medveď ju bude učiť slušnému správaniu. Podarí sa mu to?

Nové Mesto

Aj mestská časť Nové Mesto myslí na najmenších. Program pre malých novomešťanov pripravila dokonca na troch rôznych miestach. Bližšie informácie nájdete TU.

Kto sa pridá?

Zdroj: FB