Divadlo bez domova vás pozýva na online premiéru hry „CIRKUS MADRAŠ“

1080

Divadlo bez domova vás pozýva na online premiéru divadelnej hry Daniila Charmsa „CIRKUS MADRAŠ“, ktorú uvedie v stredu 11. novembra 2020 o 19:00. Premiéru môžete sledovať bezplatne na linku TU.

Podivuhodní klauni, extravagantní artisti aj šialené krotiteľky zvierat tvoria surrealistické panoptikum čudného cirkusu, do ktorého sa márne snaží dostať občan Nezbedkin – človek, ktorý nemá žiaden talent, iba priveľkú túžbu vystupovať v cirkuse. Predstavenie je vhodné aj pre deti od 5 rokov.

Facebookovú udalosť k predstaveniu nájdete TU.

Vstup na predstavenia je zdarma, po ich skončení môžu diváci a diváčky podporiť divadlo dobrovoľným výstupným. Ak sa vám predstavenie bude páčiť aj takto nadiaľku, tentokrát môžete podporiť ich činnosť prostredníctvom účtu, ktorého IBAN je SK7211000000002621793196, do poznámky uveďte CIRKUS.

Divadlo bez domova je jediným divadlom na Slovensku a jedným z mála divadiel na svete, ktorého hercami a herečkami sú ľudia bez domova, ľudia s telesným postihnutím, ľudia so psychiatrickou diagnózou či inak znevýhodnené skupiny a jednotlivci.

Zdroj: Divadlo bez domova