Divadlo bez domova pozýva na sledovanie divadelnej hry Daniila Charmsa „CIRKUS MADRAŠ“ online

742

Divadlo bez domova vás srdečne pozýva na sledovanie divadelnej hry Daniila Charmsa „CIRKUS MADRAŠ“, ktorú uvedie dnes 9. decembra 2020 o 19:00 online. Predstavenie môžete sledovať bezplatne na nasledovnom linku: https://youtu.be/oSMr3XGYGfU.

Daniil Charms: CIRKUS MADRAŠ
Podivuhodní klauni, extravagantní artisti aj šialené krotiteľky zvierat tvoria surrealistické panoptikum čudného cirkusu, do ktorého sa márne snaží dostať občan Nezbedkin – človek, ktorý nemá žiaden talent, iba priveľkú túžbu vystupovať v cirkuse.
Predstavenie je vhodné aj pre deti od 5 rokov.

Predstavenie je hráné a uvádzané v rámci medzinárodného projektu „Nikto by nemal spať na ulici“. Vstup na predstavenia je zdarma, po ich skončení môžu diváci a diváčky podporiť divadlo dobrovoľným výstupným. Ak sa vám predstavenie bude páčiť aj takto nadiaľku, môžete podporiť činnosť divadla prostredníctvom účtu (IBAN):
SK7211000000002621793196, do poznámky uveďte CIRKUS.

Divadlo bez domova je jediným divadlom na Slovensku a jedným z mála divadiel na svete, ktorého hercami a herečkami sú ľudia bez domova, ľudia s telesným postihnutím, ľudia so psychiatrickou diagnózou či inak znevýhodnené skupiny a jednotlivci.

Viac informácií
o našom divadle, programe, projektoch a ďalších aktivitách nájdete na webovej stránke www.divadlobezdomova.sk.